ПОЛІТИКА БЛОГИ

Потебенько, який боровся проти України, також отримував ордени від Кучми і Ющенка

Це ж Ордени Ярослава Мудрого, і це Президенти України...
Про ордени Ярослава Мудрого... В січні 1991 року мене запроторили до Лук'янівської в'язниці. Тоді влада шила нам справу за "захоплення державних споруд", тобто,за "окпаційний страйк" Червоного корпусу Університету Шевченка під час "Студентської революції на граніті".

Щоб Прокуратура відстала від рядових членів УСС, я як керівник організації, написав заяву в Прокуратуру,що беру відповідальність за дії оргіназації на себе(власне, я і віддавав вказівку по захопленню Червоного корпусу,тож все було чесно і справедливо).Іншого засобу як захистити членів організації, я не бачив.Тож після цього були допити,обшук,КПЗ, ну, і Лук'янівська тюрма.

Так от, тоді Прокурором УРСР (найвища така була посада,ще не було назви "Генеральний Прокурор України") був Михайло Потебенько. Якось з Лук'янівки мене привезли у наручниках у його кабінет, і він намагався всіми засобами гебістсько-прокурорського тиску примусити підписати "покаянку". Це тоді популярна форма була з боку прокуратури-КГБ-КПСС ламання українських патріотів,що опинялися у в'язницях.

На жаль, у 89-90 було кілька прикрих прикладів, коли молоді активісти ламалися і підписували такі "покаянки", потім їх друкували у комуністичній пресі, і це було сильними ударами по визвольному руху. Потебенька я послав з його "покаянками" і лише посміявся над ним, тож з його кабінету мене в наручниках повернули у Лук'янівку. І до чого тут ордени Ярослава Мудрого, Ви спитаєте? Ну, якже..

Людина, яка боролася з тими, хто виборював Незалежність України, якраз від держави України потім ці ордени Ярослава Мудрого і отримала..Михайло Потебенько від Президента Кучми у 2000 році отримав орден Ярослава Мудрого V ступеню, а у 2002 році від того ж Кучми-орден Ярослава Мудрого IV ступеню. Що, власне, не сильно і дивувало. А от те,що у 2007 році Потебенько отримав і від Президента Ющенко Орден Ярослава Мудрого III ступеню тоді шокувало..Тоді..Тепер вже ні..

До чого це я переповідаю таку давню історію, яка вже не дуже зрозуміла молоді? Та до того, що Президент Петро Порошенко нагородив голову ЦВК Михайла Охендовського Орденом Ярослава Мудрого V ступеню. Вас, пані і панове, може це і дивує, а мене вже ні, не дивує.... Це ж Ордени Ярослава Мудрого, і це Президенти України..

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 06 2015 13:20
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ