CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Маніпуляції цифрами вбитих

4 червня я зазначив,що не можна Президенту займатися маніпуляціями цифрами вбитих українських вояків на фронті.

Зауважив,що в його інтерв'ю 20 травня він називав цифру 1800 вбитих українських вояків, а через два тижні-4 червня зменшив цю цифру до 1700 вбитих.

Насправді вбитих українських вояків набагато більше, і я привернув увагу, що навіть на волонтерському сайті "Книга пам'яті полеглих за Україну" станом на 15 березня оприлюднені прізвища 2120 українських вояків(переважна більшість-навіть з фото). І це -не враховуючи останніх втрат за березень-квітень-травень червень(наприклад, сьогодні загинули 8 чоловік) Влада ж досі не створила такого ІМЕННОГО списку.

І от виручати явний прокол Президента пішло оточення. Вчора один з радників Президента озвучив цифру 1723 загиблих вояка. Сьогодні один з застпуників керівника СБУ назвав "близько 1800 чоловік". Тобто, повторили за Президентом. Щоб не виглядало, що Президент дурить громадськість.

А таки дурить! Ще раз повторюю не прохання своє, а вимогу: влада мусить надрукувати ІМЕННИЙ список а).вбитих.б) зниклих без вісти в).полонених.ІМЕННИЙ, а не абстрактні "липові" цифри. Влада цього не хоче робити,бо тоді відразу виникне питання у родичів , а де ж їхні діти,чоловіки,брати,батьки. Саме тому народ і дурять.Нагадую, цю вимогу я ставив ще влітку минулого року у Верховній Раді.Голова СБУ В.Наливайченко РІК ТОМУ обіцяв,що влада створить такий реєстр. Де реєстр вбитих, зниклих і полонених, я Вас питаю?

До того, як Ви (влада) такий реєстр не створити ніякі "відмазки" "радників"-"заступників" віри у слова Президента не додадуть. Не можна так чинити ані з жертвами війни, ані з рідним жертв. Так не годиться. Волонтери можуть створити такий реєстр(і він-повніший за владні цифри), а влада-ні.Тоді питання: а нащо така влада?

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

08 06 2015 21:31
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ