RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Звільнення Єршова і Шкіряка - свідчення того, що кругова порука нікуди не зникла

Усе правильно написав депутат Наєм. Тільки не можу зрозуміти чому він (і багато інших) не звертає увагу на важливий нюанс термінології. Аваков не звільняв Єршова.
Звільнення Єршова і Шкіряка - свідчення того, що кругова порука нікуди не зникла

Єршов звільнився сам. А Аваков просто прийняв його відставку.

Так само як не звільнили з посади Шкіряка, а він сам подав у відставку. Себто сам написав заяву на звільнення. Себто єдине, що зробив Аваков, так це дозволив потенційному корупціонеру Єршову звільнитися не "по статті" після розслідування, а за власним бажанням. І вже цей факт ставить під сумнів результати розслідування стосовно походження статків "мусарка". Є сумніви і стосовно того, що буде розслідування за які кошти падруга Шкіряка літатала в Непал і чи були в в.о. міністра законні підстави брати її на борт. 

Ці випадки - свідчення того, що кругова порука нікуди не зникла і всі хто в ній - мають рильце в пушку. І коли зараз вони приймають заяви про звільнення без реальних розслідувань і покарань, то сподіваються на таке ж ставлення і до них згодом. 

А формулювання "Аваков звільнив Єршова" - не більше ніж примітивна маніпуляція, метою якої є спустити трохи суспільного пару. Мовляв, гляньте, як ми швидко відреагували. Як тільки стало відомо, - одразу його звільнили. Камон, з кого ви робите дурників? Наче до журналістського розслідування Аваков, керівництво СБУ і Генпрокуратури не знало хто такий Єршов. Наче вони і зараз не знають, що 90% керівників у правоохоронній системі ведуть такий же стиль життя як єршов. 

Єршова, як і Шкіряка повинні були відсторонити, провести розслідування і звільнити по статті. А у випадку єршова дуже ймовірно ще й посадити з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

20 05 2015 14:22
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ