RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Звернення до правоохоронців: погони – знімаються, серце – залишається

Подивіться в очі своїм дітям, своїм дружинам, своїм матерям. Подумайте, ви знімете каску і шолом, і – рано чи пізно – ваші близькі запитають у вас: а де ти був, коли нас продавали Кремлю? Коли нас гнали в нову імперію, в новітній ГУЛАГ?

Як екс-міністр внутрішніх справ хочу сказати, що немає такої сили, що може справитися з нашим Майданом. Звичайно, ви можете виконувати злочинні накази свого начальства і ночами, як шакали, нападати на наші невеликі пікети в різних місцях. Але розігнати цей Майдан вже нікому не вдасться.

Звертаюся зараз до працівників органів внутрішніх справ.

Солдати! Подумайте перед тим, як піднімати кийки проти власного народу. Подумайте, куди вас кличуть ці паразити, які засіли у владі?

Солдати! Пам’ятайте: якщо Янукович затягне нас назад у Російську імперію, ви – першими потрапите в Чечню на війну.

Солдати! Згадайте, що ви їсте те ж саме, що й цей Майдан: картоплю й макарони, а не чорну ікру.

Кому ви служите?

Кого ви захищаєте?

Солдати! Офіцери! Згадайте, кому ви давали присягу?

Подивіться в очі своїм дітям, своїм дружинам, своїм матерям. Подумайте, ви знімете каску і шолом, і – рано чи пізно – ваші близькі запитають у вас: а де ти був, коли нас продавали Кремлю? Коли нас гнали в нову імперію, в новітній ГУЛАГ?

Солдати і офіцери! Ви присягали на вірність Україні! Я керував Міністерством внутрішніх справ чотири роки і жодного разу не кидав вас проти народу.

Тому вимагаю від вас – припиніть виконувати бандитські накази!

Виходьте на вулиці в «цивільному» й ставайте з нами на Майдан! Тут наше майбутнє.

Я точно знаю, що сьогодні ви так само хочете виконувати накази і захищати цю злочинну владу, як ми хочемо терпіти ваші удари. Проте вас все ще сковує страх, дисципліна, накази офіцерів.

Мої слова до вас такі: полковники, майори, капітани, я – нікого не забуду.

У вас є простий вихід – до найближчої п’ятниці прийміть рішення про те, на чиїй ви стороні.

Ви мусите вибрати: з народом ви, чи будете потім відповідати по повній програмі. Ні я, ні ми цього ніколи не забудемо.

Найбільшою ганьбою, яку я бачив за ці дні, було не те, що генерала міліції, який став депутатом, били його колишні підлеглі. Не те, що мій син отримав кийком від «Беркутівця». Не те, що і я потрапив під цю «роздачу».

Найбільшою ганьбою стало те, що нинішня міліція стала на шухері у банди і охороняє «тітушок». Я не уявляю собі, як низько треба було опуститися, для того, щоб у міліцейських погонах охороняти бандитів, що б’ють народ.

Час припинити цей тероризм!

Солдати! Офіцери! Переходьте на бік народу! Припиняйте бандитизм в ім’я панування Межигірської Сім’ї.

Ми всі – одна сім’я. Нам жити в нашій Україні. У вас літаків і закордонних рахунків немає. Ми будемо жити тут разом. При тій умові, що ви зараз згадаєте, хто ви є.

Погони – знімаються, серце – залишається.

Ви – українці, переходьте сюди на Майдан. Це буде правильний і народний вибір.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

05 12 2013 10:23
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ