RSS
БЛОГИ

І мертвим і живим і не народженим в країні...

В такі часи, ми повинні задати собі декілька важливих запитань. Як можете Ви, я, наші друзі чи діти дійсно довіряти тому, що ми чуємо по радіо та бачимо по телевізору? Чи правда це все? Звідки нам знати що наші рішення, є нашими власними, чи можемо ми розраховувати на те, що найслабший голос буде почутий, а не затравлений в тиші?

Я можу вам сказати ТАК! Існує істина, за яку ми вдячні. Ми завдячуємо цій істині за можливість вибору. Ця істина дає нам альтернативу одноманітності і короткостроковому мисленню. Ми зобов’язані цій істині. Ми вдячні цій істині за перетворення нашого життя в щось особливе. В день, коли ми піднімаємо свої голови та наповнюємо свої серця любовю, ми говоримо: «Я сам змінив свою думку». І лиш одне слово достойне величати цю істину «ПРАВДА»!

Я вірю, що ми здатні змінитись. Я вірю, що ми зможемо сказати правду собі.

Чи щирі ми у своїх словах скорботи перед мільйонами невинних жертв голодомору і самими собою ? Думаю ні. Ми не несли важкого хреста на своїх плечах, який випав на долю наших братів і сестер. Ми не всі до кінця усвідомлюємо величину  трагедії нашого народу. Ми ситі та  забезпечені, але спраглі правди та справедливості. І наша місія тут на землі буде успішною лише тоді, коли ми залишимо цей світ наступному поколінню чеснішим та добрішим, щоб вони зберегли щиру  пам’ять про наші покоління.  

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

24 11 2013 22:29
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ