RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Запропонував реорганізувати контрольно-пропускну службу на кордоні АТО

Звернувся до Міністра внутрішніх справ з проханням скасувати розпорядження, згідно з яким працівники Державної автоінспекції України повинні здійснювати огляд автомобілів, які в’їжджають в зону АТО.

Я зробив відповідний висновок після поїздки в зону АТО. Автомобілі, які в’їжджають в зону АТО, це або місії волонтерів, які доставляють продукцію, необхідну військовим української армії чи місцевим жителям, або ж ці автомобілі їдуть за спецпропуском на в’їзд в зону АТО і їхній вантаж санкціонований. Так, наприклад, їхали в зону АТО і я з Д.Андрієвським.

По-друге, автівки на блок-постах перевіряють дві бригади співробітників ДАІ: одна – на в’їзд в зону АТО, друга – на виїзд з неї. Як наслідок, в обидва боки створюються затори.

Вчасно доставити вантаж на війну – це врятовані життя наших військових. Натомість, навіть маючи всі дозволи на перевезення техніки, продукції чи медикаментів, автівки все одно оглядають. Інколи навіть змушуючи повністю їх розвантажувати. У мене постає питання: «Що вони шукають? І що можна перевозити такого, що не потрібно ввозити в зону АТО?

Інша річ - вивіз із зони АТО. Допускаю, що саме звідти можуть вивозити зброю, вибухівку, терористів. Тому, на мою думу, варто було б зосередитися на тому, що виїжджає із зони АТО і приділити цьому подвійну увагу. 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

11 08 2014 21:21
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ