RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Їм нас не зрозуміти…

Маю кількох доволі прагматичних друзів, які ще на додачу непоборні циніки. Несподівано виявилося, що на день св. Миколая вони найбільше хотіли не подарунків від близьких людей, а щоб «цей урод пішов з посади президента». Не знаю, у кого був більший шок – у мене, доволі емоційної людини, чи у них, коли виявилося, що листи з побажаннями співпали.

Думаю, мільйони українців, прокидаючись зранку, чекають і сподіваються на новину про відставку гаранта Конституції. Зрештою, щирість і впертість,  з якою ми хочемо позбутися лайна, яке робить вигляд, що нами керує, вражає навіть найбільш байдужих людей. Нам – українцям – як вирок постійно говорять, що «ви дуже терплячий народ». І, виявляється, що це дійсно так. І кращого прикладу ніж Майдан годі придумати . Влада розраховувала, що покричать і розійдуться, а ні – виявляється, ми можемо терпіти не лише біль і приниження, а й тимчасові незручності під час життя в наметах на Майдані.  Їм зі своїми мільйонними статками не зрозуміти, коли люди віддають на потреби Майдану пенсії, зарплати, заощадження, беруть відпустки за власний рахунок і їдуть жити в складні умови, щоб тільки підтримати свій народ.

 І тут, на Майдані, є міцна віра і святий дух , а на боці злочинної влади – лише страх втратити награбоване. Незважаючи на важкі побутові умови, люди, які творять Майдан, є щасливими, бо мають віру. Награбовані статки не принесуть діючому режиму щастя. А за пролиту кров простих мирних людей пощади від народу вони не отримають.  

Від  редакції газети «Своє Слово» хочу побажати усім Вам в житті багато радості, людського тепла і віри в себе та своїх близьких. Нехай наступаючий Новий рік і Різдво господнє  принесе світло в наші серця, а всі негаразди нехай оминають наші домівки. Ми з великою шаною ставимось кожного нашого читача та сподіваємося, що й надалі будемо потрібні та корисні вам. Спробуємо в наступному році дивувати вас гострими і цікавими публікаціями.

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

26 12 2013 19:23
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ