RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Євроремонт

Роздуми. 22 день Майдану
Народ, який уже раз обманули, замінивши «поганого» вождя на «доброго», зрозумів, що зі зміною вождів життя в державі не міняється, і повстав проти усіх вождів, як синіх, так і помаранчевих.

Народ, якому не знайшлося місця в економічному просторі держави, шукаючи кращої долі в інших державах світу, побачив абсолютно інше відношення влади до громадян своїх держав.

Народ, який двадцять років робив євроремонти в кабінетах та особняках чиновників української влади, хоче євроремонту і в своїх квартирах.

Народ, який згідно статті 5 Конституції України є «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні», хоче євроремонту і в державі.

Хоче, щоб влада його чула і адекватно діяла.

Хоче чесних виборів.

Хоче, щоб судді служили правді, а не владі.

Хоче знати правду про світ і свою країну.

Хоче, щоб чесно і прозоро розподілялось багатство держави.

Хоче працювати і заробляти в своїй державі так, щоб вистачало на життя і відпочинок.

Хоче жити в зручних та безпечних містах і селах.

Хоче просто, щоб норми Конституції України дотримувалися в Україні, як і в Європі. До речі, наша Конституція одна з кращих в Європі, але там за дотриманням Конституції слідкує незалежний суд і громадянське суспільство, а у нас гарантувати її нікому.

Народ «віддав» трьом відсоткам партійців фактично усю владу, в тому числі і гарантії на свої Конституційні свободи, і заснув. Тому маємо те, що маємо, як сказав би класик сучасного українського державотворення перший Президент України Леонід Кравчук. А маємо Майдан – абсолютно закономірний результат, до якого ми впевнено йшли усі ці 20 років. Народ прокинувся. З'ясувалося, що він уже й не народ, а прислуга олігархічних партій та їх влади. Слуг, як відомо з історії, зневажають, а в Росії ще й б'ють кийками, і вони терплять, а українці – ні. Тому й бунт. Україна – не Росія, як зазначив другий Президент України Леонід Кучма, бо український народ має свою європейську історію, має свою честь і гідність, викристалізувані з істинно християнської моралі, що не дозволяє йому в прислугах ходити. Сьогодні на майдані більшість люду не з партійними прапорами, а з національними – представники тих 97% безпартійних, яких «дістало» все, що трапилось з державою.

Який вихід? Знову заміна «поганих» на «хороших»? Пройдено. Головне, що потрібно Народу – маючи конституційне право на владу, запровадити в державі постійно діючий механізм контролю Народу за діями влади. Потрібен Закон України «Про народний контроль» відповідно до статті 5 Конституції України, який би передбачив право Народу або його довірених, безпартійних, морально чесних представників – еліту нації, позбавляти права обіймати посади усіх чиновників при владі. Може, це зробить їх відповідальнішими перед Народом, а не перед олігархічними партіями і владою. У своїй міні-книзі «Я не вірю в Бога, бо я знаю, що він є» виданій у 2012 році, цей механізм описано більш детально.

Висновок. Не було, немає і не буде влади від Бога. Оскільки влада – це обмеження свобод більшості, а ми перед Богом рівні. Народи мають не таку владу, на яку заслуговують перед Богом, а таку, який рівень контролю над діями влади встановили.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

16 12 2013 17:14
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ