CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ
20 06 2014 16:37

Йдучи з посади, Ірина Сех вирішила подарувати підприємцеві 75 гектарів в обхід аукціону

Документ
Справа така, що згідно розпорядження нашого голови ОДА, від 4 червня року /№217/0/5-14 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж ділянок в натурі", фізичній особі підприємцю надано перший дозвіл на отримання земельної ділянки площею 75 га в оренду для рибогосподарських потреб.
Йдучи з посади,  Ірина Сех вирішила подарувати підприємцеві 75 гектарів в обхід аукціону
Джерело: Олександр Ганущин/facebook.com Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Видаючи таке розпорядження, Голова Львівської ОДА не могла не знати, що згідно Водного Кодексу України, водні об'єкти надаються у користування за договором оренди земель водного фонду на земельних торгах із земельною ділянкою.

Якщо вона навіть цього не знала,то це знали юристи Львівської ОДА, які готують висновок на кожен розпорядчий документ. Зокрема, у висновку на цей проект розпорядження чітко йдеться, цитую оригінал :" з огляду на вищезазначене... проект розпорядження... не відповідає вимогам чинного законодавства..."

Таким чином, в обхід встановленої законодавством процедури аукціону, Ірина Сех вирішила обдарувати жителя с. Оріхівчик Сагана Михайла Михайловича 75 га землі з водним плесом в придачу.

Розпорядження робилося у вкрай рекордні терміни - час визначений на посаді добігав кінця.
На мій інформаційний запит також не отримано інформації, а значить, цей проект розпорядження не пройшов відповідне погодження з громадами Бродівського району.

Цікаво, чи прокурор у такому випадку побачить не тільки порушення земельного законодавства, а й корупцію?

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар