ПОЛІТИКА БЛОГИ

Януковичі повернуться? Залежить від усіх! Step1

Призначення Сергія Кузьменка головою Кіровоградської ОДА, котрий будучи нардепом голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року сприймаю як виклик усім громадським активістам.

Тому, нам усім слід  вивести центральну владу зі стану, до якого вона звикла  під час збройної російської агресії. А точніше – позбавити всепрощаючого відчуття, що «війна все спише!». І кузьменків також. Тролінг організовуватимемо по всіх фронтах. Перший фронт – Кабінет Міністрів України і окремі міністри.

Для тих хто не знає – саме Уряд мав розглянути і за поданням Прем’єр-міністра України скерувати подання на призначення Кузьменка Сергія головою Кіровоградської ОДА.

А раз так, то нам усім варто зацікавитися, чи чи враховувався членами Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністром України при прийнятті рішення про скерування подання про призначення посаду голови Кіровоградської ОДА кузьменка Сергія  Анатолійовича той факт, що перебуваючи у статусі народного депутата України вказана особа голосувала за Закони України прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014 року. Зокрема 721-VII «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів“ та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", 722-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів", 723-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі», 724-VII "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України", 725-VII "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження".

Причому поцікавитися слід  як у Кабінеті Міністрів України, так і у кожного міністра окремо.

Закон України «Про доступ до публічної інформації» зобов’язує чиновників  дати повну відповідь з копіями документів, що це підтверджують у вкрай короткі строки.

Я зробив це через ось такий запит на інформацію на адресу publishinfo at kmu.gov.ua. Для зручності залишаю лінк на вордівську версію файлу (переробити для конесретного адресата – справа кількох хвилин). Це – step 1.

Сонті або тисячі таких запитів на інформацію котрі отримає Яценюк і міністри думаю зроблять свою справу.

Наступні зразки на адресу Президента України викладу  незабаром

ПС. Кіровограду привіт! Був там один раз у житті.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

19 09 2014 13:12
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ