ПОЛІТИКА БЛОГИ

Якщо Україна погодиться на пропозиції Вікторії Нуланд, то ніколи не вступить в ЄС і НАТО

Колись Вікторія Нуланд навчила нас, як правильно ставитися до незрозумілих партнерів. Fuck EU, здається, якось так звучала її фраза.
Якщо Україна погодиться на пропозиції Вікторії Нуланд, то ніколи не вступить в ЄС і НАТО Вікторія Нуланд. Фото: rbc.ua

Ось перед тим, як погоджуватися на "пропозиції" Нуланд про зміни до Конституції щодо особливого статусу Донбасу, варто було б сказати їй:

- Пані Нуланд, а Ви розумієте, що в цьому разі Україна ніколи не вступить в НАТО і ЄС? Ми готові піти назустріч Вашим побажанням, але потребуємо гарантій безпеки. Як щодо того, щоб зміни в Конституцію України були прийняті в один день з прийняттям Конгресом США закону про статут основного партнера США поза НАТО для України?

- Ах, Ви не можете таке гарантувати, бо мова йде про незалежність вищого законодавчого органу США? Розумієте, Ваша країна вже одного разу грубо обманула нас з Будапештським меморандумом, тому зараз нам конче потрібні гарантії. Добре, ми можемо погодитися на масові поставки систем озброєнь в Україну.

- Ви і цього не можете? Ну, тоді як говорять у вас в Вашингтоні, fuck off.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

16 07 2015 12:44
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ