CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Якщо тебе критикують, ти ще живий

Осуд - це податок, який людина платить суспільству за право бути знаменитою. /Джонатан Свіфт (1667-1745). Англійський письменник, політичний діяч/

Справжній переполох у курятнику, спричинений мультиком "Сказочная Русь", астрономічна кількість лайків, коментарів, перепостів лідерів думок свідчать скоріше не про злий умисел "поганого Зеленського, який принизив хорошого (підставте ім'я свого кумира)", а про хвороби суспільства. Яке звикло орієнтуватися по думці, жестах лідера, у стані відключенного мозку.

 

Ну скажіть, хіба Зеленський вперше у житті висміював акторів політичного театру? Згадаємо ефіри Кварталу і того ж Яценюка, який аплодує до напів-істерики. Тоді чому так всі збудилися? Почули щось нове? 

 

Ах! Сьогодні не тих, кого треба, висміяли? А кого потрібно висміяти, вкажіть, як звикли вказувати, кого критикувати, кого підтримувати, кого мочити, кого прославляти. Хоча, навіщо я даю пораду, якщо критики публічно вже створили перелік осіб, які підлягають висміюванню у Кварталі. Хіба це не темник? Нехай не темник, а "світлик", але суть та ж. Журналісти почали радити артистам, як творити шедеври, в той час, як готові пристрелити кожного, хто порадить їм.

Хочете, щоби Зеленський глузував над вашими ворогами? Тоді станьне порядними, послідовними, живіть не за подвійною мораллю, будьте справжніми. Справжня людина, без маски, нікого не цікавить, окрім таких самих справжніх, безпонтових. Водночас надувати щоки, лізучи на вершину популярності і визнання, йти по спинах та бути недоторканим - це мрія ідіота. І схоже, такими мрійниками є більшість наших політиків, і, як виявилося, окремі марнославні журналісти. 

Ну скажіть, колеги, чи ви не знали, хто і з якою метою конкретно оплачував гумор "Кварталу" у 2005, 06, 07, 08, 08, 10, 11, 12? Якщо це знає журналіст "із неправильним посвідченням" у деталях, не кажіть, що ви вперше чуєте про це. І чим може віддячити ображений Мустафа задоволеному Зеленському, чого всі чекають? Журналістських розслідуванням про "Квартал"? Найєм може пожартувати про Зеленського? Не смішіть. 

А от таке! Мустафа у ролі актора на сцені жжот, а зал "пісяєт кіпятком". - о, мені вже самому смішно. Або заголовок - "Деньги пенсионного фонда перечислены на Кипр лысому из Квартала".  

Яким би не був антиукраїнський цей серіал, всі публічні обговорення, флейми, масові обурення - це симптом того, що мультик визнано. Якщо це не мультик, а купа вонючого лайна, то чому його, даруйте, нюхають, їдять, скривившися, і при цьому обурюються, що знову нагодували не делікатесом?  

Якщо Зеленський настільки дурний, а ви розумні, створіть свій мультик, своє шоу, свій проект і доведіть, що спроможні викликати інтерес. 

І, насамкінець, нагадаю інші відомі афоризми 

- Якщо великі не оцінили ваш талант, попросіть перевести вас в іншу палату. 

- Хочеш уникнути критики - нічого не роби, нічого не говори і будь ніким. 

- Піддати критиці, може хто завгодно! Але створити те, що буде піддано критиці, дано не кожному ... 

- Якщо тебе хвалять, це твої похорони.  

- Зауваження тим більше болюче, чим більше у ньому правди 

- Критикувати - значить доводити автору, що він не зробив цього так, як зробив би я, якби умів. 

- Критики - це люди, потерпілі невдачу в літературі і мистецтві. (Бенджамін Дізраелі) 

- І не було, і не буде, і тепер немає людини, яка гідна лише осуду або тільки похвали (Будда)...

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

21 11 2012 19:35
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ