RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Якби Путін почав не з Криму, а з Харкова, Одеси чи Донецька, була б та сама проблема

Рік тому, коли почалося захоплення Криму, я сам особисто поїхав у Крим, обійшовши кілька заблокованих військових частин.

Ключова проблема України була в тому, що керівники переважної більшості частин вже на момент початку захоплення Криму були завербовані Російською Федерацією, і скільки б ми це не приховували, рано чи пізно доведеться сказати: що команди з Києва доходили до командирів підрозділів і вмирали в їхніх продажних шлунках.

Лише 10-20% кримських військових продовжують служити Україні. Інші або продалися російській армії, або торгують шаурмою на порожніх пляжах.

Якби Путін почав не з Криму, а з Харкова, Одеси чи Донецька, була б та сама проблема. Керованість армії з’явилася тільки тоді, коли була створена реально діяюча Національна гвардія, добровольчі батальйони і змінено керівництво підрозділів в ЗСУ.

Безумовно, і досі серед військових є завербовані Росією агенти, але вони мовчатимуть, поки не настане їхній час. Сподіваюся, наші спецслужби і контррозвідка знищать їх до моменту отримання наказу з Москви.

Чи зможе Україна силою відібрати Крим у Росії? Так, але не зараз і за певних обставин. Скільки б не розпиналися самозвані кримські лідери, вони залишаються і будуть завжди поза законом. Крим український, а Путін політичний труп, як і всілякі його «аксьонови».

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 02 2015 17:09
ТЕГИ: Крим
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ