RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Якби не було сепаратисів на сході, їх би довелося вигадати

Якби не було сепаратисів на сході, їх би довелося вигадати. Для димової завіси. Для нашої пост-революційної влади. Тієї, яка пропонує жити по-новому. Яка обіцяла "перезавантаження".

Дивлюся у стрічки новин - тільки про бої, тільки про терористів. Це зручно. Бо не треба нічого вигадувати для піпла про боротьбу з корупцією, про тотальне небажання будь-що міняти - все можна спихнути на "війну".

Написав тобі Арсен Аваков про мужніх бійців МВС, та ще фоточку виклав - і все, відпадає питання призначень корупціонерів, купівлі-продажі посад, яка досі триває, реформ, яких досі немає (навіть плану). І не треба панові прокурору Махніцькому віддуватися за подальше "кришування" прокурорами, за "темні" призначення - в нас війна!

А скільки ще є злачних місць, на яких сидять або "колишні", або вже й "революціонери", але схем не міняють - працює ж бо, доходи приносить. Наприклад, Держлікслужба, СЕС, Сільгоспінспекція та всілякі інші контролі та інспекції-паразити. Немає часу з тим розбиратися - є важливіші справи - війна! І ніхто з них не хоче війну надто швидко закінчувати - вона зараз є шикарною відмазкою.

В ЗМІ місце потенційних анткорупційних публікацій, незручних запитань прекрасно займають реляції з бойових дій. От призначать усіх, кого треба, перепідпорядкують схеми і канали, звикнеться народ - а тоді можна й війну закінчувати. P.S. Все ж до останнього надіюся, що ми зможемо ще раз вплинути на сучасних бенефеціаріїв революції, так, як зробили це з папєрєднікамі.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

10 06 2014 12:45
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ