RSS
БІЗНЕС & ФІНАНСИ БЛОГИ

Як же не критикувати?

Як же не критикувати Порошенка, якщо він фактично керує Нацбанком? Банки одне за одним «лопають», поки його "Міжнародний інвестиційний банк" нарощує активи. «Альфа-банк» з російськими бенефіціарами нарощує, отримуючи відповідне рефінансування. А Яценюк, прикриваючись вимогами МВФ, вирішив «зіпхнути» фінансування дошкільних навчальних закладів на місцеві бюджети, яким не особливо то і дають гроші.
24 лютого долар на чорному ринку коштував 37 гривень. Бензин 95-ий коштує в районі 26 гривень. Мінімальна заробітна плата – 1218 гривень.
«Не критикуйте президента!», «агент кремля»… Ще недавно я був "фашистом". Переживу і це.
Як же не критикувати Порошенка, якщо він фактично керує Нацбанком? Банки одне за одним «лопають», поки його "Міжнародний інвестиційний банк" нарощує активи. «Альфа-банк» з російськими бенефіціарами нарощує, отримуючи відповідне рефінансування. Враховуючи, що "цапом-відбувайлом" в даному випадку буде Валерія Гонтарєва, то підозрюю, що з такими темпами за нею прийдуть дуже швидко дуже злі вкладники якогось банку-банкрота або щасливі отримувачі мінімальної зарплати.
Яценюк, прикриваючись вимогами МВФ, вирішив «зіпхнути» фінансування дошкільних навчальних закладів на місцеві бюджети, яким не особливо то і дають гроші. Тобто, в Держбюджеті на дитячі садки грошей нема, а в місцевих вони мають десь взятися. Майстерний кульбіт: скинути не підйомну статтю витрат на місцеві бюджети, з якою вони в будь-якому разі не справляться, а восени зібрати дивіденди для свого політичного проекту на місцевих виборах.
От тільки з такими керівниками країна до тих виборів може і не дожити.
А, ну і про Верховну Раду. Бюджетно-фінансова система котиться в прірву, на Сході гинуть солдати. Росія чхала на підписані у Мінську фантики і продовжує наступати, а розумники, в тому числі, в Києві продовжують менторствувати про фальшивий мир, влада каже, що в нас війна, а юридично це війною не визнає… про що це я? А! Так от, поки все це відбувається, Верховна Рада, яка мала зібратися як тільки почалася бійня біля Дебальцева, збереться тільки 3 березня. Аби бюджет перекроїти.
Перед тим, як когось критикувати, спершу потрібно подивитися на себе. Але для мене особисто є одне «але». Я за них не голосував. І багато моїх знайомих не голосували, проте страждають разом з усіма.
 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

25 02 2015 12:55
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ