RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Як на Закарпатті Правий Сектор із Самообороною воювали

В неділю, 23 березня, бійці Правого Сектора захопили в Жденієві Воловецького району маєток одіозного кума Путіна Віктора Медведчука. Оглянувши територію, спільно із працівниками ДСО, хлопці взяли об'єкт під охорону. Був забезпечений режим допуску на територію і виходу із неї, щоб не допустити випадків мародерства, як це сталося на сумнозвісних "хатах" Пшонки і Януковича.

Майже одразу на територію були допущені журналісти та було оголошено про вільне відвідування об'єкту громадянами. Навіть встигли провести кілька екскурсій, коли почала поступати лавина інформація щодо плануємого захоплення. Заради безпеки цивільних осіб, маєток був закритий для відвідування і бійці Правого Сектора приготувалися до оборони.

Інформація поступала із різних джерел про різні організовані військові групи, які рухаються на Закарпаття із метою захоплення "Ведмежої діброви". Гра на нервах тривала аж до обіду понеділка.

Близько 12 години на віддаленні від основного в'їзду зупинилася колонна автобусів, з яких почали виходити чоловіки у камуфляжних та чорних костюмах та почали організовано рухатися в напрямку об'єкту. Кількість бійців була близько сотні. Побачивши охорону на воротах група зупинилася.

З об'єкту вийшли два бійці Правого Сектору і направилися в бік групи.

З обох сторін лунали агресивні вигуки, клацали запобіжники та затвори, але пострілів поки не було. Після першого діалогу на підвищених тонах, хлопці представилися один одному і розмова пішла спокійніше. 

Виявилося, що прибувша група - бойова сотня самооборони майдану, яка приїхала із метою навести лад. Бійцям самооборони повідомили, що на об'єкті знаходяться злочинці, які займаються мародерством і "бєспрєдєлом", гвалтують жінок, грабують місцеве населення і т.д. і т.п.

Під час цьої жвавої бесіди було помічено підозріле авто, із якого не менш підозрілий чоловік спостерігав за подіями із відстані. Коли до нього підійшли, він виявився помічником голови обласної адміністрації Лунченко В.В. Саме він привів до маєтку Медведчука самооборону і в дорозі розповідав про звірства Правого Сектору, накручуючи градус конфлікта.

Тепер вже бійці самооборони влаштували цьому  "сусаніну" справжній допит. Стало зрозуміло, що метою цього помічника було спровокувати конфлікт між Правим Сектором та Самообороною, який міг закінчитися трагічно, як для людей, що там були, так і для країни в цілому. З'ясувалося, що неподалік вже чекають підрозділи міліції із експертами-криміналістами, їдуть журналісти із Києва, а Медведчук запланував на вечір ексклюзивне інтерв'ю.

За задумом того, хто стояв за цим "помічником", в неділю на нашій землі мала пролитися кров, яка би стала приводом для громадянської війни. Спровокований конфлікт між бойовими побратимами - Правим Сектором та Самообороною міг захлеснути цілу країну, а загадкові ляльководи, як і в Жденієві, звично спостерігали б зі сторони.

Але не тут і не тепер. Бійці обійнялися, тричі вигукнули "Слава Україні - Героям Слава!". Охорону маєтку вирішили нести спільно, для чого частина групи Самооборони зайшла на об'єкт разом із бійцями Правого Сектору.

Решта хлопців разом із затриманим і трошки потрепаним помічником  Лунченко поїхали до Ужгорода.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

26 03 2014 07:41
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ