ПОЛІТИКА БЛОГИ

Як азербайджанець єврея козаком зробив

Що може об'єднати Кернеса, Ющенка, Азарова і Алієва?
Харківський міський голова Геннадій Кернес нагороджений Золотою зіркою "Герой козацького народу".
Як азербайджанець єврея козаком зробив Геннадій Кернес. Фото: kyivpost.ua

І це зовсім не початок анекдоту, а реальне безглуздя, яке сьогодні облетіло всю мережу Інтернет.

Далі історія набуває ще одного несподіваного повороту. "З ініціативою удостоїти високої нагороди мера Харкова до Міжнародної академії Козацтва звернувся Посол Миру (UPF), член Міжнародної азербайджанської діаспори Рустамов Октай Рамазан огли", - повідомляє прес-служба Національної ради козаків України.

Перелік нагород присвоєних Кернесові, напевне, здатен розсмішити навіть самого лауреата.

Козаки зробили Кернеса "генералом армії" і академіком нікому невідомої Міжнародної академії Козацтва за вагомий внесок у розвиток академічної науки й козачого руху, відродження історичних, культурних, духовних, патріотичних традицій".

Членом МАК є Асоціація корейців України, що, безперечно, робить цю нагороду більш вагомою.

А Золотою зіркою Кернеса нагородили за "суттєвий внесок у розвиток соціально-економічного, політичного і культурного життя України, а також за великий особистий внесок у справу процвітання великих держав, за захист демократії".

Те, що в козаків ніколи не було бойових відзнак у вигляді зірок, євреїв серед козацтва помічено не було, а сам Кернес, якого зробили "генералом армії" ніколи не служив в армії робить цю історію ще більш абсурдною.  Мабуть, члени ВО "Свобода", читаючи це повідомлення божеволіли і мліли від козацько-азербайджанських ініціатив.

У цьому сузір’ї генералів і академіків Кернесу склали компанію президент України Віктор Янукович, президент Азербайджану Ільхам Алієв, екс-президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр України Микола Азаров, голова Національного банку України Сергій Арбузов.

Тема нагороджень в Україні й без цієї історії знівельована. Отримувати нагороди від держави або від подібних до цієї організацій сьогодні щонайменше соромно.

І насамкінець пригадалося:

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

22 03 2013 15:15
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ