RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Я йду до кінця!

Таки треба певно знов на Майдан. І тим, що там є зараз. І тим, що похворіли. І тим, що потихеньку ниють "ну скільки ще". І киянам, які по-суті стали військами швидкого реагування. Всім-всім!

Нє, ну давайте мислити логічеськи. Овощу нада дєнєг. Много дєнєг, бо ж не тільки на порятунок економіки України, а й на дачу в Криму, на охорону, кількість якої постійно зростає, на подачки данєцкому пролетаріату, на комунальні послуги в Межигір'ї і на прочі нужди. Довго торгуватися він не буде.

Здасть усьо з потрохами, як пити дати. І тут ключове питання, яке повинен поставити перед собою кожен, Хто вже втомився і вважає, що свій обов'язок виконав. А питання таке: що краще - постояти місяць-два і таки дотиснути, чи розійтися на перепочинок і чекати наступної нагоди?

Тільки фішка в тому, що цієї нагоди більше не буде. Або ж буде, але не такою легкою і мирною. Якщо відступимо - "сядут усє". В тім числі олігархи (які не встигнуть втекти). До 2015-го року влада постарається "зачистити" всіх мислячих, всіх, хто може вести за собою людей, всіх, хто від неї незалежний (привіт підприємцям!), щоби переобрати Ялинковича руками пролетаріату з Маріїнської площі.

Погодься, читающий це, ти теж підпадаєш під ці критерії. Зараз час на дуже серйозну розмову із самим собою. Чесну розмову. Щоби в підсумку промовити єдино правильні на цей час слова: Я ЙДУ ДО КІНЦЯ!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

16 12 2013 18:04
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ