RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Вимагаю заборонити в Україні показ фільмів і кліпів за участі «горезвісних» російських 500 діячів культури-анексорів

Звернувся до Національної ради телебачення і радіомовлення України з проханням заборонити трансляцію медійного продукту (фільмів та музичних кліпів), в яких брали участь російські діячі культури, які підтримали анексію Криму.

Звернувся до Національної ради телебачення і радіомовлення України з проханням заборонити трансляцію медійного продукту (фільмів та музичних кліпів), в яких брали участь російські діячі культури, які підтримали анексію Криму.

Відсутність на території України усіляких «валерій» важлива, але ще важливіша їхня відсутність в телевізорі та радіоприймачах. Адже дивно, коли вони виступили за зміну територіальної цілісності України, що є кримінальним злочином, а ми тим часом «крутимо» по всім радіо і телеканалам їхні пісні, кліпи чи фільми.

500 російських діячів культури, які публічно підтримали Путіна щодо анексії Криму, підписавши відповідну заяву, повинні були передбачити, що Україні це не сподобається. А відтак немає ніякої несподіванки для них, що Україна може заборонити їм в’їзд на свою територію.

 Коли я жорстко і публічно виступаю проти Путіна, то я передбачаю, що мені можуть заборонити в’їзд до Російської Федерації, що власне вже і сталося. Те саме стосується і згаданих 500 російських діячів культури. Я відділяю Путіна від Росії: хоча я не хочу бачити його, але із задоволенням відвідав би, деякі відомі російські пам’ятки культури. Але, тепер як ви розумієте, це треба відкласти до відставки Путіна.

Допускаю, що серед підписантів є і люди, які зробили дурницю і що вони не розраховували на такі наслідки.

Тому я впевнений, що якщо вони публічно відкличуть свій підпис під зверненням у підтримку анексії, під яким нагадаю, серед підписантів є й такі, хто був мертвий на момент анексії Криму, то Україна не обмежуватиме їх у праві в’їжджати в Україну.

Реагуючи на обіцяну можливість української влади - заборони в’їзд до України 500 російських митців-інтервентів - нагадаю, що ця заборона буде не повною без заборони щодо політиків, які не лише висловилися за підтримку окупації Криму, а й дозволили Путіну ввести війська своїм особистим голосуванням.

Нагадаю, я звертався до СБУ з проханням визнати персонами нон-ґрата російських парламентарів, які голосували за дозвіл введення російських військ на територію України.

На жаль, не всі із цих депутатів і сенаторів на даний момент мають нев’їздний статус до України.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Gomer_ Simpson_ Simpson_Gomer_7 серпня 2014 22:01
    Бригинэць-идиёт! А что смотреть будет? Боевой гопак?* Відповісти
05 08 2014 01:09
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ