CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Волонтерський досвід 5 поїздок

Саме стільки разів доводилося вже побувати у частинах де служать львівські герої. І звісно, на День Незалежності ми також були разом.
Волонтерський досвід 5 поїздок Фото: Олександр Ганущин

Потреби. Слід нам зрозуміти – передавати саме те, що справді потрібно. Тому вартує спинитися з десятками тон продуктів і перевести зусилля на інші напрямки. Це  в першу чергу форма та взуття ближче зимового зразка, оптика та зв’язок. Особливу увагу слід також приділити  ремкопмлектам  для  транспорту.

Логістика. Найкраще передавати вищевказані (і не тільки) речі  на етапі навчальних  зборів або бойового злагодження. Тоді не доведеться викреслювати з  власного життя 3-4 доби, котрі йдуть при переміщеннях до кінцевого енюзера на осі «Львів – передова». Якщо ж цього не сталося  - посилено рекомендую працювати в  частині логістики з керівництвом частин і позбавитися світлих мрій доставити, приміром, омріяні окуляри нічного бачення на сам блок-пост.

Посилки. Або індивідуальні передачі  бійцям. Працює краще за 10 тон котрі Ви плануєте передати. Покладіть у картонний ящик, усе що дозволить Вам кишеня  з вищепереліченого,  і  несіть  до найближчої  волонтерської групи, котра готова на себе це взяти.

Об’єднання зусиль. Можна об’єднатися у межах однієї громади, вулиці, села і зібрати допомогу для свого брата знайомого. Можна спільно на підприємстві домовитися забезпечити усіх кого забрали і хто за покликом душі  сам пішов воювати індивідуальними потребами. Волонтерські групи сьогодні потихеньку набирають спеціалізацію як географічно – працюють з конкретними з’єднаннями, так і галузево – займаються тільки оптикою чи тільки зв’язком.

Переконаний, що в разі об’єднання зусиль, індивідуального підходу, спільної логістики і врахуванням потреб як тих хто на фронті так і тих кого ось-ось туди відправлять ми війну обов’язково виграємо.

ПС. І мало не забув на Львівщині рекомендую працювати саме з Центром забезпечення від Народної самооборони: https://samooboronalviv.org/, конт.:  098 882 75 89

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

27 08 2014 16:59
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ