RSS
БЛОГИ

Візовий ідіотизм. Є час, є натхнення, нема мізків

Не знаю, як вас, а мене вже дістало те, що твориться з сайтом, де можна зареєструватися для отримання Шенгенської візи в консульстві Польщі у Львові. Кілька днів заходжу, пробую зареєструватися і читаю, що такої можливості нема.

Хоча насправді ідея в поляків була класна і на початках чудово працювала. Дикі черги під консульством, в яких брат ішов на брата, а деколи просто перелазив по голові брата вперед зникли. Та й у тому, що відбувається зараз, вини поляків також нема. Як мені пояснили, три місяці забитої реєстрації і час від часу заглючений сайт - робота українських «спритних бізнесменів». Працівники так званих «тур фірм» реєструються багато разів, а потім продають «місця в списку» по 30 гривень. До того ж, дехто свідомо завалює сайт запитами, аби він не приймав реєстрацій. Тому бувають дні (а то й по кілька днів поспіль), коли зареєструватися можна лише пізно вночі, або й взагалі не зареєструєшся. Для людей, у яких нема нету вдома чи яким просто дуже спішно, виходу нема. Платять ті тридцять срібняків. Ой, вибачте, 30 гривень.

Що мене вкурвлює найбільше - думка, що для того, аби постійно реєструватися і блокувати роботу сайту, все одно треба витратити час і зусилля. Тобто ті самі гроші можна було б просто заробити за той же час. Але широка слов'янська душа не любить поняття «робота». «Нажитися» - оце правильно, оце по нашому…

Так от що я хочу сказати цим «представникам туристичного бізнесу». Хлопці, ви не бізнесмени. Ви тупі і нахабні бариги. Нахабні - бо витрушуєте гроші з людей, у яких переважно і так з ними проблема, на рівному місці. Тупі - бо могли б заробляти чесним шляхом, при чому цілком імовірно, що за той же час - більше грошей. Але вигадати чесний спосіб заробітку просто не вистачає мізків. І не через Януковича (точніше, не тільки через нього), а саме через таких, як ви, тупих і нахабних, наша країна - в повній дупі.

Дякую за увагу.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

09 07 2012 15:32
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ