RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Відставка Наливайченка – зачистка влади від українців

Звільнення Голови Служби Безпеки України Валентина Наливайченка відбулось у парламенті без будь-якого обговорення. Не висловив своїх претензій і Президент Петро Порошенко – ініціатор відставки. Що ж це за таємниці королівського двору і чому народ не посвячений у справу головного есбіста країни? Зрозуміло, що СБУ, як і її попередник КГБ, далі залишається закритою структурою.
Відставка Наливайченка – зачистка влади від українців Валентин Наливайченко. Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

Можливо Порошенко усунув Наливайченка через невиконану власну обіцянку закінчити АТО за декілька днів, а антитерористичний центр є таки в СБУ. Але всі ми розуміємо, що немає ніякої АТО, а є справжня війна і СБУ лише одна з її учасниць. Кажуть, що приводом послужила втеча за кордон нардепа Клюєва, але й інші силові структури тут не допрацювали. Чому тоді саме Наливайченко?

У нас, республіканців, є своя версія. Все криється у кадровій політиці Президента. На посади він призначає виключно інородців – голова АПУ Ложкін, міністр ЗС Клімкін, голова НБУ Гонтарєва, міністр ЗСУ Полторак, генпрокурор Шокін, голова АМК Тереньєв. Всі вони за походженням росіяни. І лише Наливайченко – українець. Він завжди спілкується українською мовою на противагу міністру ВС Авакову, також не українцю (кажуть азербайджанцю), що принципово висловлюється мовою окупанта. Вочевидь, Порошенко виконує вимоги Путіна, розставляючи росіян на ключові посади в державі.

А може бути й інша причина звільнення – помста за розкриття злочину Голодомору 1932-1933 років як геноциду проти українців. Бо саме Наливайченко розслідував цю справу у першу свою каденцію голови СБУ ще у 2008 році. Згодом він опублікував на сайті СБУ список організаторів українського Голодомору, серед якого переважали євреї радянських спецслужб. Тоді єврейські організації України підняли великий рейвах і СБУ закрила список для публічного огляду. А відомо, що Порошенко походить з єврейського роду Вальцманів, то і виконав доручення своїх одноплемінників.

Але, які б істині причини не стали підставою для звільнення Наливайченка зрозуміло одне – з його відставкою завершиться усунення українців з вищих ешелонів влади в Україні. А на його місце Порошенко мабуть запропонує “істинного арійця” першого заступника голови СБУ росіянина Юрія Артюхова. Кадри, як відомо, вирішують все.

Ростислав Новоженець,

заступник голови Української Республіканської партії

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

19 06 2015 10:51
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ