RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Відкритий лист Президенту України Петру Порошенку

Шановний пане Президенте. Звертаюсь до Вас, як до Глави держави і гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
14 липня 2015 року Верховною Радою України було направлено Вам на підпис Закон України "Про органи внутрішніх справ", прийнятий Верховною радою України №2561 у рамках правоохоронної реформи.
 
Насмілюсь нагадати,усім хто прочитає цей лист, що РЕФОРМА - це комплекс заходів, яким запроваджуються такі нові умови діяльності в сфері суспільних відносин, які не змінюють основ (перш за все, економічних) системи суспільних відносин, але призводять до викорінення негативних суспільних явищ, які за попередніх умов народилися й розквітли!
 
Закон України "Про органи внутрішніх справ" (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54672) затверджує таку саме структуру МВС України (http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/524421), яка породила негативні суспільні явища, яку у 2013 році колишній міністр МВС Захарченко створив разом з Януковичем для організації та всеосяжного контролю за транзитом і ввезенням контрабани в Україну та можливості покривання злочинних дій причетних до цього осіб...
 
Така структура МВС стала оплотом "поліцейської держави" Януковича, одним із інструментів узурпації влади і безкарного застосування для розстрілу Майдану міліцейських підрозділів. Саме в такому вигляді ця структура МВС України дає можливість покинути країну корупціонерам та злочинцям. Саме така структура позволяє застосовувати військове формування "Національну гвардію України" для шантажу громадянського суспільства та інститутів влади. Це є і зараз... Нова "Поліція", це лише ширма, хоч задум хороший...
 
Діючий Закон України "Про Міліцію"  визначає, що міліція в Україні  -  це державний  озброєний орган виконавчої влади,  який  захищає  життя,  здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань.
 
Так у мене, як громадянина України, постає питання, що у цій структурі МВС України робить: Головне управління Національної гвардії України (орган військового управління ????); Адміністрація Державної прикордонної служби України?????; Державна міграційна служба України?????; Державна служба України з надзвичайних ситуацій?????.
то ж тоді контролює контрабанду в Україні? Висновки робіть самі...
 
Українському суспільству потрібні РЕФОРМИ, а не зміна вивісок! Це є однією із вимог Революції Гідності!
 
Я свідомий того, що форма правління в Україні зараз, парламентсько - президентська, але, як Гаранта прав і свобод людини і громадянина прошу не допустити загрозивих тенденцій по  створенню "поліцейської держави", та вжити усіх заходів, згідно повноважень, наданих Вам Конституцією України, у відповідності до Ваших посадових обов'язків.
 
З повагою, Андрій Хома.
 

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

27 07 2015 15:40
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ