RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Відключення електроенергії - це саботаж власників електрогенеруючих компаній

Стає дедалі очевидніше бажання вселити зневіру Громадян у правильності їх вибору. Один з методів розвитку цієї зневіри є ігрища із відключення електроенергії.

Обленерго розподілені в приватних руках Ахмєтова і Медведчука!

Жодним чином не говориться про проблеми енергогенеруючих компаній. У Львівській області вони належать Ахмєтову! Дивна ситуація, коли Держава "віддала в добрі руки" стратегічний обєкт і маємо справу з відвертим саботажем. Мова саме про саботаж, при ефективному Власнику продаж електроенергії - це бізнес. І Власник самостійно приймає рішення, прораховує ризики, перестраховується по паливу для своїх енергогенеруючих комплексів.

В даній ситуації маємо справу з САБОТАЖЕМ!!! Мова про не ефективний менеджемент не йдеться, судячи з "успішної діяльності" за останні 10 років.

Так виглядала на мою думку Схема.

Громадяни оплачували податки, податки йшли, як дотація на вуглодобувну галузь. Дешеве вугілля з приватних компаній йшло на приватні ТЕЦ, вироблене електроенергія продавалась закордон. Валюта осідала в кишенях приватних осіб!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (3) +

Додати коментар

 • Elektryk-1253 грудня 2014 13:55
  Нахабство Ахметова дійшло до того, що навіть молоко яке мають давати працівникам за шкідливість в результаті "тендера" виграла поставляти донецька фірма. Виходить що поставляти молоко з донецька до Бурштина за 1500 км дешевше ніж допустимо з міста Рогатин за 30 км чи міста Галич 15 км. До того ж молоко замість того, щоб давати кожний день по 1-2 літри на працівника дають один раз на тиждень 10 літрів і часто є вже прокислим.
  Ще на Бурштинській ТЕС, пішли на одну хитрість працівникам які працюють по змінено в табелях ставлять що вони роблять тільки робочі дні днем і тим самим перестали платити добавки за роботу в нічний час та вихідні/святкові дні.
  Кількість технічного персоналу яка безпосередньо займається експлуатацією обладнання скорочується, при цьому обсяг роботи збільшується одного працівника додаються ще нові обов'язки які раніш в залі персоналом не виконувались, а фактичну зарплату зменшують. Зменшення зарплати відбувається наступним чином. Формально ставки з росли, але при цьому відмінено надбавки за стаж, переробки нічні(я раніше казалось), преміальні/прогресивка та інше, таким чином зарплата фактично зменшилась.
  За то кількість персоналу (трутнів) і адміністрації збільшилась разом з зростанням зарплати, як приклад в бібліотеці і архіві робило дві людини тепер п'ятеро, так само і бухгалтерії та інших допоміжних відділах. Бюрократії теж стало ще більше хоча і до того її хватало. Відповісти
 • Elektryk-1253 грудня 2014 13:21
  Далі про особливості роботи Бурштинської ТЕС під Ахметовим. З самого початку (совіцких років) 1969 до того, як її викупив ахмтотов точніше трішки раніше коли до влади прийшов яНИК 2010, вугілля на БуТЕС поставлялось з м.Червонограда/Львівська обл. 20км від станції. Зараз з 2010 принаймні до літа 2014 року вугілля поставлялось з Донецької області за 1500км. При цьому робота шахт в м.Червонограді зупинена і шахтарям не платять зарплату. Таким чином Ахметов знищує Шахти на Західній Україні ("[***]овские") та давав роботу своїм Данецким з "НовоЖопії" і тим сами як від дбає про своїх. При цьому зросли відповідно витрати на транспорт, а якість вугілля знизилась (вугілля з Донбасу має більшу зольність тобто пустої породи, відповідно його треба більше і викидів в атмосферу золи і шлаків стало теж більше). Також приватні шахти Ахметова отримували державні субсидії на видобуток вугілля з наших кишень. Далі буде ...
  Відповісти
 • Elektryk-1253 грудня 2014 12:57
  Найбільша афера Ахметова в енергетиці. Ахметов продає електроенергію Бурштинської ТЕС ( Івано-Франківська обл.) енергоринку по ~70 коп./кват.год тобто державі. Потім купує в того ж енергоринку (державі) за ~50 коп./кват.год. різниця приблизно -20копійок, на нашої кишені, але вже якби на підстанції "МИР" м.Мукачево на Закарпатті за 250 км. При цому не платить на передавання електроенергії повітряній лінії 400кВ БуТЕС-ПС "МИР", ліня належить державні тобто витрати на експлуатацію і втрати електроенергії ~2-4% теж платиться з нашої кишені.
  До речі ще один технічний нюанс, Бурштинська ТЕС разом з Закарпатською обл. і південною частиною Львіської області (м.Стрий/Дрогбич/Трускавець та всі Карпати) та частиною Іванно-Франківської області відокремлені електрично від енергосистеми України, це називається ЕНЕРГО-ОСТРІВ, і роблять паралельно з енергосистемою Європи - UCTE. Відповідно чином генратори Бурштинська ТЕС (12-блоків по 200 000 кват) ніяк не пов'язанні з енергосистемою України і майже повністю працюють на експорт, для забезпечення електроенергію українських споживачів працює 1-2 блоки. Далі буде Відповісти
03 12 2014 11:03
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ