RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

В цій війні третього варіанту закінчення окрім перемоги чи поразки нема

Зараз ми повинні вимагати дій, адекватних ситуації. Йде війна. Потрібно, щоб все це було у реальній юридичній площині (воєнний стан). Від себе ми маємо вимагати робити все, на що здатні аби перемогти у цій Вітчизняній війні. Хто на фронті, хто в якості волонтера.
Давайте будемо чесні самі з собою і тверезо дивитися на ситуацію. 

Росіяни не ховаючись стріляють по спальних районах одного з найбільших міст України. Кремлівські маріонетки заявляють про те, що будуть вбивати українців і надалі та жодних переговорів бути не може.

Президент замість того, щоб оборонятися їздить за кордон і виступає з промовами. Опубліковані ZN.UA матеріали про здачу Маріуполя і ДАП ‬свідчать не про «насзливають» чи «будетретіймайдан». Це державна зрада чистої води.

Ми повинні чітко розуміти, що в цій війні третього варіанту закінчення окрім перемоги чи поразки нема.

Якщо станеться внутрішній вибух, направлений проти нинішньої влади, то в цьому буде винен не хто інший, окрім нинішньої влади. А волання про «агентів кремля» нехай запхнуть куди подалі. Вони є. їх купа і вони активно діють, проте українські керманичі надто зловживають цим терміном, охрестивши ним практично кожного адекватного українця.

Ще раз. Нас ніхто не питає, чи ми хочемо воювати чи ми не хочемо. Проти нас воюють, нас убивають. Бездіяльність = самогубство.

Тому, в цій ситуації як би того комусь не хотілося, влада таки мусить оголосити воєнний стан, а президент має обрати між Україною та фабрикою в Ліпєцку. А якщо зараз почнуться волання аби не чіпати цю тему, які відразу слідують після подібних заяв, то я пропоную уявити наступну ситуацію.

1941 рік. Люфтваффе бомбардують Лондон, Іпсвіч, Портсмут. А Черчіль в цей час підраховує власні прибутки від якогось підприємства в передмісті Мюнхена.

Уявили? І як? Це по Вашому нормально?

Ми, українці, вже одного разу зробили стратегічно правильний крок. Не стали сподіватися на адекватність вдали та почали діяти не чекаючи нічого ні від кого.

Зараз ми повинні вимагати дій, адекватних ситуації. Йде війна. Потрібно, щоб все це було у реальній юридичній площині (воєнний стан). Від себе ми маємо вимагати робити все, на що здатні аби перемогти у цій Вітчизняній війні. Хто на фронті, хто в якості волонтера.

У ДАПі не встояв бетон, але встояли люди. Нам є на кого покластися, а вони мають покладатися на нас.

Ми вже переживали моменти найбільш страшної темряви, але перемогли. Переможемо і зараз.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

25 01 2015 00:32
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ