RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

В очікуванні нової революції

Вплив сонячної активності на суспільну поведінку людей.

Останніми днями опозиція рішуче заявила, що піде "піднімати народ" в надії на повалення існуючої влади революційним шляхом, бо парламентський шлях виявися безперспективним.

Однак є велика ймовірність того, що і підніти народ на масовий виступ не вдасться..

Правильно оцінюючи ситуацію в країні, опозиція не враховує всі причини революційних ситуацій. Справжніми причинами всіляких революцій і заворушень є, звичайно, невдоволення людьми своїм соціально-економічним станом, але є ще один важливий фактор, який тепер діє не на користь опозиції.

Як відомо з астрономії, на Сонці є плями, розміри і кількість яких визначають рівень сонячної активності, максимуми якої повторюються через 9-11 років. І виявляється, що підвищена сонячна активність дуже впливає на психіку людей, робить їхню поведінку занадто активною, навіть агресивною і неконтрольованою. Коли б ці впливи поширювалися лише на одиниці, то була б невелика біда. Але, власне, біда, що ці впливи поширюються на всіх поспіль (хоча і в різним ступеню) настільки, що починаються масові заворушення. Цей факт у незаперечній формі був встановлений видатним науковцем українського походження Олександром Чижевським в 1915-19 роках на підставі вивчення статистичних матеріалів. У 1918 році в Москві і в 1920 році в Стокгольмі він захистив докторську дисертацію "Дослідження періодичності всесвітньо-історичного процесу", в якій доводив, як сильно впливає сонячна активність на суспільну поведінку людей. Як один з прикладів він наводить факт різкого підвищення сонячної активності в лютому 1917 року, яке призвело до негайного збурення мас і започаткувало революційні події в Росії в цей і наступні роки.

Знаючи, про що йдеться у згаданій дисертації, але не читавши її, можна лише припускати, що й інші революції та повстання починалися у періоди великої сонячної активності. Для перевірки цієї гіпотези можна порівняти графіки сонячної активності, спостереження за якою ведуться з початку XVIII століття, з хронологічними таблицями всесвітньої історії. Відповідну інформацію можна знайти у спеціальній літературі. У нашому випадку ми використовуємо американські відомості про сонячну активність, отримані через Internet, а підручники історії маємо власні. Так от, таке порівняння дає вражаючі результати.

Аналізуючи графіки сонячної активності, можна пересвідчитися, що революційні події в багатьох країнах Європи в у 19-ма і 19-му століттях, а в більш недавні часи революції в Угорщині в 1956 році, Чехословаччині у 1968-му та в Польщі в 1979-80 роках відбувалися при максимумі сонячної активності. Всі ми пам’ятаємо події у Львові та й у всій Східній і Центральній Європі в 1988-91 роках. І що ж? Саме в цьому часі був період активного Сонця.

З більш детальною інформаціє можна познаймитися моєму сайті

http://www.v-stetsyuk.name/uk/Analit/Sunspot.html

В теперішньому часі сонячна активність пішла на спад після максиму у 2012, та і то цей максимум був не досить високого рівня, щоб збурити людей. Зусилля опозиції будуть витрачені даремно. З огляду на таку ситуацію опозиції треба обирати іншу тактику,  коли ще є час до наступних виборів Президента. 

На поданому нижче фото з сайту NASA чітко видно, що максимум сонячної активності вже відбувся, хоча він очікувався у 2013 році, про що говорить пунктирні  лінії. Теперішній максимум від попереднього віддаляє 11 років, тобто це звичайний період. Очевидно прогноз був помилковим.

24-й цикл сонячної активності. Фото з сайту NASA

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

09 03 2013 21:09
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ