RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Україну погублять люди, які не хочуть навчитися критично мислити

В мукачівській історії найбільше засмучує те, як легко і швидко величезна кількість народу визначила, хто бандит, а хто герой.

Найгірше, що вони це зробили не маючи достовірної інформації і чіткого розуміння контексту. При цьому поляризація поглядів у суспільстві нереальна. З дискусій у соцмережах зрозуміло лише те, що переважна більшість навіть не намагається мислити критично, а тому не сприймає жодних аргументів. Зате із завзяттям перепощує найпримітивнішу брехню. Люди взагалі не намагаються мислити. Їхня позиція сформована не на основі аналізу, а на вірі. Причому на вірі у те, що якщо оці от точно бандити, то інші автоматично герої.

І раз вже цю тему вирішили роздути у форматі мініапокаліпсиса, то дозволю собі ванганути. Якщо ще незбудовану Україну хтось і погубить, то не порох з яценюком, не правий сектор, і не коломойський з фірташом. І навіть не корупція чи війна з москалями. Якщо це станеться, то лише завдяки усім цим людям, які не хочуть навчитися критично мислити. Тому ними маніпулювати простіше ніж дворічною дитиною.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

13 07 2015 13:05
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ