RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Український південь - це дитя української революції

Коли я бачу одеситів, які не бажають говорити російською, коли я бачу новий погляд у очах своїх друзів - я розумію, що в нашій країні пройшла справжня культурна революція. Півень України вже ніколи не назве себе російським.

Зона АТО - це величезна дірка, в якій губляться сотні доль, увага громадськості та піар політиків. Сьогодні всі говорять і думають про Донбас, забувши про втрачений Крим, про півтори сотні депутатів, яким ніколи не стати публічними та відкритими, ми - нація, яка живе спалахами, забуваючи про сніданок та наші обов'язки. Ми бросаємося обговорювати останні події, втрачаючи час, який так потрібен нашій з вами країні.

Ми з готовністю працюємо на війну, але так мало робимо для наших ближніх в мирний час. Сьогодні ми маємо об'єднатися не проти Путіна, Росії чи ще когось, ми маємо об'єднатися заради нашого краю, великі міста мають познайомитися з малими, селяни мають потиснути руку городянам, жителі Маріуполя відчути близкість одеситів, а жителі Миколаїву завітати з гостинцями до Житомиру. Ми маємо зрозуміти, що найголовніше - це не перемога в цій ідіотській війні з міфами, але система життя, яку ми маємо створити, це система правил, які ми маємо впровадити, щоб те, про що ми мріємо не обернулося ще одним рожевим міфом, який ніколи не стане реальністю.

Боротьба сьогодні - це не толокнеча під Верховною Радою, і навіть не вбивства на Донбасі. Справжня боротьба - це терпілива та кропітка робота над створенням справжніх зв'язків між людьми, між сім'ями, між областями та регіонами. Єдина Україна - це чарівна казка, яка має стати проектом, під яким ми всі підпишемося.
Політика по-новому - це рішення мас, це рухи мас. Сьогодні війна йде не на Донбасі, справжня війна на Півдні України, де громадськість звалює з п'єдисталу російську самодержавність. Український Південь — ось де справжній злам будь-яких нападів на українську державність. Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв, Херсон — стали центра боротьби та спротиву.

Саме сьогодні формується новий регіон - Український Південь. Він зовсім не схожий на уявлення українського Заходу та Росії. Південь прокинувся. І політика по-новому — це політика культурної, соціальної та економічної розбудови нового регіону, нових українців, які нарешті прийняті в українську спільноту і стали справжньою знахідкою для України. Російськомовний Південь — став по-справжньому Українським, бандеровським, поважаючим українську культуру та історію. Південна війна — це культурна війна, яка змінить нашу з вами Батьківщину.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

14 08 2014 10:59
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ