RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Українську армію закликають бути з Майданом

Заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів, Голова Спілки офіцерів України Євген Лупаков закликає Збройні Сили України залишатися на боці українського народу.

«Армія –це захист від зовнішньої загрози, тому військові не мають права перетворюватися на жандармів у протистоянні з власним народом», – заявив капітан першого рангу Є. Лупаков. Він закликав офіцерів та солдатів ЗСУ «не виконувати злочинних наказів, не піднімати руку проти людей та переходити на бік Майдану».

«Ви присягали на вірність українському народові, а не бандитському режимові Януковича. Залишайтеся вірними присязі до кінця і не плямуйте військової честі» , – наголосив голова СОУ Є. Лупаков. Заступник Голови КУНу переконаний, що наразі почався відлік кінця антиукраїнського диктаторського режиму.

За словами Є. Лупакова, «підтвердженням цьому є відставка командувача Сухопутними військами ЗСУ, котрий відмовився застосовувати силу проти мітингувальників». Прес-служба КУН

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

21 01 2014 19:11
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ