RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Україна буде в НАТО

Рік тому, в середині лютого натівці прибули в Київ. Перше місце, яке вони відвідали – був Майдан.

Рік тому, як комендант Майдану я приймав їх в штабі Самооборони в будинку Профспілок. Ми разом з ними йшли по палаючих барикадах і тоді представники різних країн НАТО публічно продемонстрували підтримку Україні. Це був дуже важливий момент для Майдану. Сьогодні я приймав делегацію НАТО у Верховній Раді України як співголова ради Україна-НАТО. Сьогодні ми опрацьовували шляхи і механізми наближення України до стандартів НАТО з метою у майбутньому вступу в Альянс.

Я дуже радий, що співголовою Міжпарламентської ради від НАТО була обрана Рейнел Андрейчук, великий друг України. Сьогодні ми разом визначили напрямки і промоніторили виконання Україною річної програми Україна-НАТО.

За підсумками сьогоднішньої роботи прийняли спільну заяву. Серед головних тез заяви – наш заклик до світу продовжити санкції проти Росії до тих пір поки ми не відновимо контроль України над всім нашим кордоном і нашою суверенною територією не тільки у Донецькій і Луганській областях, а також в Криму. І це є для нас дуже важливе положення.

Україна буде в НАТО.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

08 06 2015 21:28
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ