RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

У ЗМІ розпочалася масштабна кампанія з порятунку арештованого глави НАК "Нафтогаз" Бакуліна

Клан Фірташа-Льовочкіна-Бойко поспішає на допомогу арештантові
У ЗМІ розпочалася масштабна кампанія з порятунку арештованого глави НАК "Нафтогаз" Бакуліна Євген Бакулін. Фото: ua.dmitryfirtash.com
Останні два дні українські ЗМІ у буквальному сенсі бомбардують пропозиціями висвітлити позицію захисників арештованого глави правління НАК "Нафтогаз" Євгена Бакуліна. Не безкоштовно, звичайно. 
 
"Сама постановка питання щодо затримання - незатримання Бакуліна, майбутнього НАКу нагадує 2005. Нинішній прем'єр, який на той час практично не був задіяний у структурах влади, не дуже добре засвоїв уроки 2005 року і повторює ті ж помилки, починаючи свою діяльність з гучних арештів і захоплень. Очевидно, що юнацький максималізм виходить на перший план. Думаю, цей максималізм навряд чи сприяє як взаєморозумінню у суспільстві, так й інвестиційному клімату в Україні", - коментує відомий політолог та визнаний експерт із інвестиційного клімату Кость Бондаренко.
 
"Затримання з порушенням закону та юридичних процедур глави правління НАК Євгена Бакуліна в день підписання договору з ЄС повторює події 10 грудня, коли українська влада фактично дала ляпас Європі", - заявляє в ефірі "Громадського" екс-віце-прем'єр Юрій Бойко, патрон Бакуліна.
 
"Рішення суду призначити заставу в 1,5 млрд. грн. затриманому голові НАК "Нафтогаз" Євгену Бакуліну є політичним переслідуванням", - обурюється давній соратник Юрія Бойко Юлій Йоффе і від імені 30 депутатів Верховної Ради попросив випустити Бакула на поруки. 
 
І так далі. 90% аналогічних новин, які ви можете прочитати, - "джинса", яку оплачує клан Фірташа-Льовочкіна-Бойко. Оплачує щедро, а тому українські ЗМІ не грубують їх тиражувати.
 
Власне, задля того, щоб захистити свого подільника, в ефір одразу двох телеканалів вийшов Юрій Бойко. І на "5 каналі", і на "Громадському ТБ" він говорив насамперед про Бакуліна. Все решта - гарнір. 
 
Та найцікавіше попереду. "Тест на Бакуліна" має пройти "Удар" Віталія Кличка. Якщо чутки про тісні стосунки Віталія Кличка с Дмитром Фірташем та Сергієм Льовочкіним мають під собою якесь підгрунтя, найближчим часом ми мали б побачити свідками того, як до злагодженого хору Бойка, Йоффе, а також компанії експертів та журналістів із так званого "пулу Льовочкіна" приєднаються представники "Удару".  
 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Mykola 3apoB23 березня 2014 19:47
    Никаких поблажек бандитам независимо от цветов покровителей! Перед судом все равны! Відповісти
23 03 2014 18:52
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ