RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

У ситуації з виключенням світла обурення викликає брехня, піар і відсутність влади

Про відключення світла: усвідомлення війни мобілізує і "скиглити" про декількагодинні відключення українці не будуть.
У ситуації з виключенням світла обурення викликає брехня, піар і відсутність влади Фото: AFP

Та обурення викликає інше:

Брехня

1. Чи інформагентствам дають "неповну" інформацію та аварійне відключення одного енергоблоку на Запорізькій АЕС не підстава до відключень електроенергії по всій Україні.

2. Обленерго розмістивши інформацію про "планові" відключення лише пробують уникнути відповідальності, бо з реальними відключеннями це нічого спільного немає і радше свідчить про їхню безпорадність.

Піар і брехня

1. Міністр і навіть деякі міські голови, після розмови з очільником міністерства, переконують що відключення мешканців не буде і цього немає і це навіть заборонено – та до прикладу львів'яни, мешканці Київської області (з достовірних джерел) розгублені – бо вони або не мешканці, або над ними насміхаються і знову ж таки брешуть і світло відключають.

Відсутність влади

1. Навіть,якщо так сталося,що в оману ввели і міністра, і мера, і мешканців, і вимкнули не тільки помешкання, але й садочки зі школами і світлофори - то, шановна владо, підніміть задниці і організуйте службу ДАІ (про них пізніше) щоб забезпечили безпеку руху бодай на перехрестях, додатково поінформуйте городян (бодай у Львові) про аварії, бо в багатьох дома залишися діти, у яких в розпалі шкільні канікули, щоб не трапилося біди.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

09 12 2014 13:33
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ