RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

У Москви немає жодних доказів проти Надії Савченко

Надія ніколи не помре. Вчора було моторошно дивитися чергове судилище у Москві. Моторошно не від слабкої Наді, а від того, на що перетворює Путінська система людей, суд, усі емоції, саме повітря.
У Москви немає жодних доказів проти Надії Савченко Надія Савченко. Фото: Альона Шкрум/facebook.com

Вчора Путінський суд явно отримав наказ дисбалансувати ситуацію, провокувати Надію та нас з вами, вочевидь, щоб змусити іі реагувати і тим самим показати хоч якусь фізичну активність для міжнародних спостерігачів.

А між тим - вона схудла на 18 кг. Медичною мовою це називається "крайнє виснаження". Мовою мами Наді - це тортури та перетворення її дитини на мумію.

Коли мама Надії хотіла підійти та попрощатися зі своєю дитиною у клітці, до неї кинулись усі конвоїри суду та грубо іі відтягнули.

Коли Надія продовжувала відповідати українською, конвоїр суду дозволив собі голосний заклик: "Чаво ти гаваришь на етом ЧУРБАНСКОМ язикє..?"

Це, звісно, у традиціях найкращих стериотипів "руского міра", примітивного психологічного тиску, кремлівських провокацій КГБ та садистських настроів, які треба весь час чимось підгодовувати.

У Москви немає жодних доказів проти Надії. Їм вони настільки потрібні, що утримання Надії під вартою вони продовжили на 3 місяця.

Суддя, що тепер судить Надію - у списку Магнітського. Він вже давно не виїзжає з РФ. Мельничук з "Айдару" публічно взяв на себе відповідальність за надуманий злочин, в якому звинувачують Надю.

Це судилище стало дзеркалом Путіна, яке відбило його обличчя для нас і для всього світу. Його ставлення до Наді та заклики про "чурбанську" мову - це "зрєліщща" для його хворих від пропаганди підлеглих та намагання самоутверждення.

Це апогей Путіна та його системи. А після найвижчої точки система починає тріщати по швам. Це вже сталося. І цей процес може уповільнитись, але вже не зупиниться.

Зараз справа Надії подана до Європейського суду з прав людини, де вона буде розглянута у найкоротші терміни.
На перемовинах у Мінську ми наполягаємо на вимозі звільнити Надію або хоча б перевести її під домашній арешт до українського посольства.

Якщо хтось ще не зрозумів з історіі, украінці не здаються.

Як каже Надя, 
Воля Україні - або Смерть.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

11 02 2015 11:40
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ