RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Цинізму п’ятої колони в Україні немає меж – створили тіньовий уряд

31 березня в Києві політична партія “Опозиційний блок” (ОБ) оголосила про створення опозиційного уряду.

Для України, як і для будь-якої іншої демократичної держави, це - логічний природній крок у політичній боротьбі, зокрема, незадовго до виборів. Оскільки до місцевих виборів в Україні залишається менше семи місяців, то оприлюднення складу і програми діяльності альтернативного Кабміну можна вважати стартом передвиборчої кампанії ОБ. Момент для початку системної критики діючого уряду обрано також вдало, адже на тлі реалізації непопулярних реформ, пов’язаних, зокрема, з підвищенням вартості комунальних послуг, у суспільстві зростає запит на опозицію.

Проте, по-суті “Опозиційний блок” перебуває в опозиції не лише до чинної влади, а й  до самої  Української Держави. Всім вже добре відома їхня проросійська риторика.  Та не забуваймо, що кістяк партії ОБ і передусім “опозиційної” фракції у Верховній Раді України складають нещодавні члени Партії  Регіонів, а в “тіньовому уряді” Б. Колєснікова  чимало колишніх міністрів від Кабміну М. Азарова. Який цинізм! Адже уряд Азарова так і керівництво Партії Регіонів до Революції гідності були надійними стовпами злочинного режиму В.Януковича, що в крові потопив мирні протести громадян, причетний до сотень убитих і поранених на Майдані, розпалюванні війни на Донбасі, її катастрофічних наслідках, та відвертій співпраці з російськими окупантами. А тепер, підретушувавшись, вони повчатимуть суспільство як жити; моралізуватимуть, обурюючись незадовільним соціально-економічним станом, до якого самі причетні; заявлятимуть про подолання ними, у випадку приходу до влади, корупції, ними ж створеної, лише за три дні. Злочинний і неадекватний популізм!

Та все це в нашій історії вже було. Після проголошення самостійності Української Народної Республіки у січні 1918 року московські більшовики тут же пішли війною на Україну, створивши на наших землях маріонеткові Донецько-Криворізьку Народну Республіку, а згодом УРСР. Загравання з російськими більшовиками та білогвардійцями коштувало у минулому нам держави. То ж не допустімо цієї помилки знову!

Та й нещодавній негативний досвід підписання “універсалів” про тісну співпрацю між Президентом України В. Ющенком і головним злочинцем-регіоналом В. Януковичем, що повернуло останньому владу, мав би чогось навчити.

Розцінюю створення опозиційного уряду як початок чергового заколоту проти України і закликаю керівництво Української Держави, якщо воно є по-суті українським,  вжити невідкладних заходів для нейтралізації новітніх заколотників, а саме:

- покаятись перед українським народом та тисячами невинних жертв за потурання у створенні антиукраїнського опозиційного блоку та допуск його до парламентських  виборів; 

- заборонити діяльність в Україні антидержавних політичних партій, передусім, Партії Регіонів і Опозиційного Блоку і неминуче Компартії;

- притягнути до кримінальної відповідальності керівництво ПР, ОБ та членів уряду М.Азарова;

- заборонити в Україні пропаганду українофобії і ввести кримінальну відповідальність за антиукраїнську діяльність;

- розпустити фракцію ОБ у парламенті;

- заарештувати і віддати під суд усіх членів опозиційного уряду Б. Колєснікова.

Зволікання смерті подібне!

На цей раз народ і новій владі такого відвертого знущання не подарує.

Ростислав Новоженець,

заступник голови Української Республіканської партії

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 04 2015 19:16
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ