RSS
БЛОГИ

Ціна словам та діям

Партія Садового жонглює своєю позицією на межі грубого піару та ризику загратися в процесі досягнення власних дрібних політичних інтересів. Поки патріоти платять за свою позицію власною свободою, представники Самопомочі під час конституційного процесу хитаються мов маятник за вітром.
Поведінка Самопомочі давно не дивує. Спочатку представники партії заявляють журналістам, що вийдуть з коаліції в тому випадку, якщо скандальні зміни до Конституції будуть ухвалені. 
А тепер голова парламентської фракції Березюк каже, що виходу з коаліції не буде. 
Подібна ситуація була під час ухвалення Бюджету-2016. Спочатку фракція партії Садового проголосувала за поправки до Податкового кодексу, а за бюджет голосувати відмовилась, мовляв, він поганий. От тільки при цьому, Березюк і компанія змовчали про те, що бюджет формувався, в тому числі, на основі Податкового кодексу. Тобто, поганий бюджет був зверстаний на основі Податкового кодексу в тому вигляді, за який проголосувала Самопоміч, вважаючи при цьому всіх дурнями. 
Воно й не дивно. Навряд чи можна очікувати дотримання якоїсь принципової позиції від голови партії Садового, який прекрасно знає, що у тому випадку, якщо влаштує демарш проти Банкової, то ризикує опинитися там, де нещодавно був Юрій Сиротюк. От тільки буде величезна різниця між ними. Адже Сиротюк сидів за те, що захищав Конституцію як основу існування держави, а Садовий може «загриміти» за свої спільні з Борисом Колесніковим оборудки, пов’язані з Євро 2012. Тепер розмінною картою в намаганнях прикрити відверту ганьбу через зміну своєї політичної позиції кожні 5 хвилин, схоже, стала посада міністра АПК. Мовляв, вони свого міністра «відкликають». Певно, зрозуміли, що скоро й так виженуть.
Партія Садового жонглює своєю позицією на межі грубого піару та ризику загратися в процесі досягнення власних дрібних політичних інтересів. Поки патріоти платять за свою позицію власною свободою, представники Самопомочі під час конституційного процесу хитаються мов маятник за вітром. Сьогодні виходять з коаліції, завтра не виходять. Ось і ціна їхнім словам та діям.
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

22 01 2016 17:58
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ