RSS
БЛОГИ

Це штучно розпочата війна між США та ФРН …

Мене з іронією постійно запитують, чи задоволений я результатом Майдану 2013-2014 року? Відповідаю чесно, ні. Тому, що нам не вдалось провести люстрацію та привести до влади гідних українських компетентних управлінців, для реформування системи управління в країні.

     Ми не справились із зовнішнім впливом міжнародного капіталу на Майдані та продажністю власних людей. Фактично на Майдані було два Майдани, один – люди біля сцени, другий – групка політиків на сцені…

   Саме вони зараз заявляють про успіх перемоги Революції гідності. На моє переконання Революція Гідності в Україні лише почалась, а дав їй початок перший Майдан 2004 року. В переважній більшості, чиновники, які це заявляють, відношення до Революції гідності не мають, адже у них відсутня ця гідність.

   Майдан 2013 -1014 року, технологічно  сплановане повстання українського народу, наслідком якого, нажаль, стала банальна перетасовка політичної колоди карт старої  посткомуністичної номенклатури для відволікання уваги від світового перерозподілу ресурсів. 

   А "успіхом" та результатом діяльності пост майданного "керівництва" є конкретні показники в Україні: збережена кланова – олігархічна система, процвітає корупція, кардинальне зубожіння народу, тимчасова втрата українських територій, бойові дії на сході республіки, втрата українського суверенітету світовим глобальним корпораціям та гіпер високий рівень суспільної напруги .

  Багато людей з розчаруванням сьогодні говорять, що Майдан в Україні дав негативний результат. Але я вважаю, що для процесів у свідомості громадянського суспільства – позитивний, для суверенітету України – продовжив  негативні явища кучмо – януковицького періоду, а для громадян в плані соціального захисту – негативний, тому що відбувається знищення людини, як найвищої суспільної цінності.

     Але Майдан дав поштовх до дій нових еліт, які виходять із суспільних мас, формуванню нової політичної нації та  нової системи координат суспільних відносин на основі традиційних етичних засад.

     Помилковим вважати є той факт, що Майдан породив воєнний конфлікт в Україні. Майдан лише розкрив це, що відбувалось за дипломатичними закулісами світових гравців. Це конфлікт цивілізацій на території України. Це один із етапів третьої світової війни, результатом якої стане перерозподіл сфер впливу в системі глобального обміну. Україна виступила в ролі „наживки” для одного з гравців у боротьбі зі своїм геополітичним конкурентом. Саме тому, на жаль, кінець війни в Україні не залежить тільки ні від нас, і навіть не від Росії, а від США та ФРН.

   Росія, незважаючи на демонстративну самовпевненість і агресивність, у цій грі є країною під зовнішнім управлінням із заздалегідь визначеним третьорядним місцем в майбутній системі світового порядку.

    Аналізуючи Давоські саміти можна із впевненістю сказати, що нинішня світова криза має системний характер, де першопричиною є нездатність постіндустріальної моделі економік забезпечити сталий розвиток не лише всього світу, а й навіть розвинутих країн. Віртуалізована економіка (коли домінують фінанси і послуги) призвела до суттєвого падіння промислового виробництва при зростанні світового ВВП. Таким чином, світова економіка починає все більше нагадувати "мильну бульку", яка от - от розірветься з дуже тяжкими наслідками для людства. Тому на Заході все частіше говорять про необхідність Четвертої промислової революції інакше нас чекає крах світової системи.

   Україна це "земля обітована!".  Це найбільш інтелектуально та науково ресурсна база для економік світу, в тому числі тут є чверть світових запасів чорноземів планети та надзвичайно привабливе географічне розташування… І це є доконаний факт. Тому і інтерес  до неї є впродовж тисячоліть усього світу такий прискіпливий.

     І якщо "цивілізований" український суспільний актив зуміє сконсолідувати внутрішні ресурси  та зробить ставку на внутрішній потенціал, а не лише на зовнішнього інвестора то Україна неодмінно стане одним із центрів світового впливу, я вірю в це!

     У світі сформована корпоративна модель світу у якій світові корпорації, перебрали на себе управління в світовій політиці, завівши свій менеджмент в уряди суверенних країн. Саме про таку світову систему писав Бенедетто Муссоліні у Хартії праці 1927 року.  Так, на моє переконання, де-юре у нас борються за демократію, а де-факто, саме зараз успішно домінує світовий фашистський устрій, який провадить війни у світі та заводить у залежність економіки країн , поширюючи свій домінуючий вплив на країни і людей.

    Такі тенденції світового устрою за підтримки державами економічних корпорацій, сприяли більш чіткому виокресленню потенційних лідерів нового світового порядку, в результаті протистояння яких і з’явилася нова модель світу. Ними є трикутник - США, Німеччина та Японія.

   Саме основне світове протистояння зараз відбувається між США та ФРН в якому в якості наживи та жертви є Україна, але кінцева все ж таки жертва є Росія з її ресурсним сировинним потенціалом.

 Виведення України з  під впливу Росії – це стратегічний удар США не по Росії, яка сама є об’єктом геополітичних конфлікту, а по Німеччині, для якої РФ – ресурсна база "бендзоколонка".

        На мою думку, в недалекому майбутньому неминучий і конфлікт з Японією, але в якій формі – залежатиме від конфігурації, яка складеться після поєдинку нинішніх світових гравців. Він навіть може бути спровокований через війну Китаю та Індії, щоб дестабілізувати ситуацію в східноазійському сегменті, а це трьох мільярдна частина світу із ядерною зброєю.

    Після виведення Росії із гри, постане питання пошуку компромісу між Америкою та Німеччиною, в результаті якої буде сформовано нову систему європейської безпеки, як складової безпеки світової. Думаю вона буде поділена на три частини впливу на європейській частині Євразійського континенту.

    Але, на моє переконання, конфлікт буде поглиблюватись, допоки на Євразійському континенті не буде створено новий цивілізаційний економічний  та безпековий Альянс усіх держав в межах кордонів суверенних країн.

    Вважаю, що для України сьогодні відкриваються нові перспективи. Отже, завдання України – вийти на шлях суверенного розвитку, ефективно використавши для цього сьогоднішню геополітичну ситуацію. Саме на це завдання має бути спрямована наша внутрішня і зовнішня політика, форма державного устрою та правління, місцеве самоврядування, судова влада та громадський контроль.

    Я вважаю, що ми готові стати ідеологічним і геополітичним гравцем та вести свою суверенну політику у світі і розпочинати будувати цивілізаційний економічний  та безпековий Альянс усіх держав в межах кордонів суверенних країн на Євразійському континенті. І питання тут не у "європейському виборі" чи у відсутності такого  . Питання коли вже Україна запропонує нову філософію Української цивілізації для світу. Важливо також  хто стане партнером України на початку цивілізаційного процесу. Вважаю, що це буде слов’янська спільнота.  

     У нас є потужний внутрішній людський, інтелектуальний, науковий та матеріальний ресурс, для того, щоб запустити власну економіку та забезпечити  потужний споживчий ринок власним фінансовим ресурсом.

    Тому ми неодмінно мусимо використовувати цей потужний власний потенціал для спільного солідарного економічного розвитку нової четвертої економічної індустріалізації світу, на основі новітніх високоінтелектуальних технологій , освоєння космосу та етичних засад.

    В іншому випадку Україні надійдуть пропозиції зовнішньої залежності у більш жорсткій або м’якішій формі від потужніших світових гравців, але місце під сонцем для нас визначатимуть за межами нашої країни, що ми як українська нація, не можемо собі дозволити. Тому українське суспільство майданує, росте у своїй свідомості, творить нову політичну націю і йде своїм цивілізаційним шляхом та стає носієм світових цінностей!

 

                                                                                                                     Андрій Хома

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

07 03 2016 23:25
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ