RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Спекуляція вишиванкою

Допоки депутати блокують роботу Верховної ради, так би мовити, термін їх іде. І оте блокування, насправді, є великим плюсом як для опозиції, так і для провладної партії.

Бо і ті, і ті матимуть файну відмазку чого не вдалося реалізувати всі такі "благі" наміри. Опозиція все валитиме на "регіоналів". Ну а ті, в свою чергу, на опозиціонерів. І всім все вигідно. Бо електорат ж то повірить і знов голосуватиме за своїх "покращувачів" і "мучеників".

Але шоб не звести все до банальної нудьги, депутати видумують собі різні забавки, які відволікають суспільство від їх неробства. От одна із них – змусити депутатів ходити у вишиванці на "роботу" у ВР.  Для мене, як українця, така ідея є чистим блюзнірством над національними традиціями. І от чому. Вишиванка для українців була парадним одягом. Її одягали на церковні свята, в неділю, на урочисті події. Хіба засідання сесії є чимось із переліченого? Свою урочистість те дійство втратило ше в 1991 році, коли почався дерибан України. Коли кожен депутатик сидить у ВР і думає про те, як пролобіювати свій бізнес чи чиїсь інтереси, як краще обікрасти українців – це урочистість???

Так, як познущалися над вишиванкою депутати і колишні кандидати в депутати, ше потрібно повчитися. За кілька місяців до виборів всі вони тягли її на себе, як ковдру вночі узимку. Її вибрали як символ своєї патріотичності в той же час зовсім не думаючи про свій народ.

І тепер вони знову хочуть прикритися нею, шоб показати свій псевдо-патріотизм. Та най би краще носили б на собі сорочки з колючок яких. Шоб прийшовши на засідання думали про тих людей, які за них голосували та надіялися на них, а не про власні грошові інтереси.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

22 02 2013 10:07
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ