RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Спасибі Катерині Абдулліній або чому Київ - російськомовний?

Колись давно чув таке висловлювання - "погані думки бувають у всіх, але розумні люди не говорять їх вголос". Тоді ж чому К.Абдулліна висловила цю погану думку про те, що українська мова - бидляча?

Сказати, що вона, солістка Київської опери - нерозумна, звичайно не можна. Безумовно, вона людина - освічена і розумна. Вся справа в тому, що вона не вважала цю думку поганою, так як багато разів її чула від інших і ця думка запала їй до душі. І в пориві полеміки вона написала її у Фейсбуці, не замислюючись, автоматично. Так як вона, в Києві думають багато.

За що спасибі? За те, що вона мимоволі підняла проблему  яка  є, але яку ніхто не наважується озвучити! Для мене фокусом цієї проблеми є питання, чому через 22 роки української незалежності  Київ говорить російською ? Як же тоді Донецьк, Харків, Одеса будуть говорити українською мовою? Кияни можуть говорити по-українськи, але не вважають за потрібне, бо не люблять українське, соромляться українського, вважають українське - другосортним.  Іншого пояснення я не бачу.

Розкажу одну історію. У жовтні 2010 року мені довелося бути у справах в Києві. В кінці дня чекав однієї людини на Контрактовій площі біля головного входу до Києво-Могилянської академії. Якраз в цей час там закінчився робочий день і "народ повалив". І переважна більшість виходячих звідти людей говорили між собою російською. Я отетерів. І це Києво - Могилянка - оплот українства!

Піддати осуду і знищенню К.Абдулліну легко, як легко бити ногами лежачого. І як важко, зробити щоб Київ, розмовляв українською мовою.  Поки Київ не буде говорити українською, хіба можна вважати Україну незалежною?

Полудьонний Юрій Олександрович, м. Краматорськ
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (2) +

Додати коментар

 • stocksale9 вересня 2013 10:47
  Не пойму. почему все перекручивают слова Абдуллиной? Ее основной месидж был об контингенте в обычных школах (или как она выразилась "быдлячих", то есть для "бедных"). Ее в первую очередь не устраивал контингент, язык обучения по ходу был вторичен, имхо. Тем не менее, это ее никоим образом не оправдывает, "базар надо фильтровать..." Відповісти
 • Космополит9 вересня 2013 10:38
  "Кияни можуть говорити по-українськи, але не вважають за потрібне, бо не люблять українське, соромляться українського, вважають українське - другосортним. Іншого пояснення я не бачу. "
  ????? Это кто Вам такое подсказал написать ????
  Не нужно отбеливать "умную солистку"!!!!
  Відповісти
09 09 2013 10:16
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ