ПОЛІТИКА БЛОГИ

Сон на революцію

Насниться ж таке, чого нема!

Сниться мені дивний сон.

Ніби Яценюк ходить по нашому будинку, обзвонює квартири, кличе на мітинг. А у дворі зібралися сусіди, під дощем без парасольок терпляче чекають на його вихід. Ось виходить він до людей і звертається.

– Чого чекаєте? Ніколи з вами теревені розводити, тре країну піднімати!

Йде у сусідній під'їзд. А людей дедалі більшає... Аж раптом дзвонить телефон. Міська організація "Батьківщини" на дроті.

– Віталію Івановичу, Ви ж прийдете 18-го на Європейську? Прохання взяти з собою парасольку і  теплі речі. Лишаємося до перемоги. Патріа О Муерте, Віталію Івановичу.

– Ви спізнилися, мене вже запросив Арсеній Петрович. - відповідаю, похапцем натягуючи шкарпетку на ліву ногу, дивлюся на годинник. Аби не спізнитися на революцію.

Від несподіванної відповіді кол-центр "Батьківщини" кинув слухавку: ту-ту-ту-туу…

Розплющую очі. Біжу до вікна. На дворі ані людей, ані опозиції. Телефон відключений за борги: як на нього можна дзвонити? Не збагну, як така фантастика могла наститися: опозиція ходить по дворах і дзвонить...

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

17 05 2013 13:09
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ