RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Соболєв іде за грошима!

Коли людина будь-якої професії кидає свою справу, мотивуючи це тим, що вона занадто професійна та не може дивитися без сліз на дилетантські потуги всіх інших – це виглядає, як мінімум, смішно.

Ще гірше, коли ця людина намагається переконати оточуючих у своїх «кришталевих» намірах боротися за їх щастя та добробут країни!

Не буває такого! Принаймні серед наших вітчизняних активістів-журналістів.

Найяскравіший приклад, як завжди, з’являється, коли вже певний час виношуєш ідею статті. У нашому випадку – це заява Єгора Соболєва про "вихід з професії".

Якщо трохи перефразувати пана Єгора, відкинути пафосні та популістські нашарування його промови, то виходить наступне: "Політика – це повне лайно! Політики – крадії, брехуни та негідники! Тому я вирішив йти у політику!".

Насправді алгоритм дій Єгора дуже простий: де більше грошей – там краще!

Справа в тому, що Єгор Соболєв вже давно перетворився на того, з ким він начебто бореться усіма силами. Він і радий був би раніше піти до "вищої ліги" (там зовсім інші розцінки на послуги таких "революціонерів"), але ж не брали. Тому, довелося спочатку стати для "великих братів" скалкою (яка не дуже шкодить, але достатньо дратує), щоб на нього звернули трохи уваги.

Зі слів пана Соболєва, в Україні неможливо бути ефективним не тільки журналістом, а й адвокатом, правозахисником, міліціонером, суддею і прокурором. Вихід Єгор бачить у створенні професійної революційної організації, "яка буде здатна закумулювати і гроші, і людей, і силу, й ідеї для справді успішних перетворень".

Зверніть увагу на той факт, що гроші для Соболєва знаходяться на першому місці, а вже потім люди.

Нещодавно одна моя знайома зі "Свідомо" взагалі жалілася на Соболєва, що раніше, коли організація отримували пристойне іноземне фінансування, Єгор забирав половину на персональні потреби. Проте, після зменшення фінансування з США, він взагалі втратив інтерес до "Свідомо" та активно зайнявся "політичною боротьбою". Вона натякнула, що Єгор особисто її запевняв у тому, що, протиснувшись у політику, він зможе забезпечити безбідне майбутнє собі та своїм дітям.

Отже, трохи брехні, нещирості, жадоби та нездорового глузду, замішаних на лицемірстві – і маємо новоявленого політика Єгора Соболєва!

Сказати по правді, такий "творець України" трохи лякає. Хто знає непомірні, на грані параної, амбіції Єгора, неадекватний, насильницький характер "екс-журналіста", той мене зрозуміє, особливо на фоні заяв останнього про створення "професійної революційної організації".

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

02 07 2013 15:57
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ