RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Щоб уникнути звинувачень у «продажі посад», коаліція має забути про будь-які «квоти»

Міністр Шевченко має піти
Хто і як має очолити Мінекології.

Як член фракції «Батьківщина» у парламенті, вважаю за необхідне заявити позицію:

1. Міністр Шевченко має піти. Як тільки підтвердилася інформація про те, що він літав бортом Оніщенка, я пропонував нашій фракції зареєструвати постанову про звільнення Шевченка. Власне, це я тверджу вже тиждень.

2. Для того, щоб надалі уникати звинувачень у «продажі посад», коаліція має забути про будь-які «квоти», та оголошувати відкритий конкурс на призначення міністрів (і, власне, усіх значущих посадовців). Потім, маючи шорт-ліст кандидатів, складений громадською комісією, парламент у відкритому режимі має визначатися, хто найбільш достойний. Загалом, схема не ідеальна, але кращого способу віднайти найбільш компетентних фахівців навряд чи ми придумаємо.

Я впевнений, що моя фракція поділяє ідею необхідності відкритого і конкурсного призначення міністрів на посаду, і що на прикладі міністерства екології ми зможемо показати українцям нову якість політики;)

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

24 06 2015 14:34
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ