RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Щастя – ключове місто

Там знаходиться теплоелектростанція, без якої поновити життя Луганська не можливо.
Щастя – ключове місто. Там знаходиться теплоелектростанція, без якої поновити життя Луганська не можливо. Оскільки і Україна і Росія переконані, що саме вони володітимуть Луганськом, то жодна бомба чи ракета, жодна міна чи снаряд, не впали на цю станцію.
Тепер, коли українська армія протистоїть не терористам та російським найманцям, а безпосередньо армії Путіна (у Луганську зосереджене одне із 5 угрупувань російських військ, при тому найбільше в Донбасі), українська армія почала діяти інакше – тепер ми мінуємо мости і важливі вузли, що забезпечують життя Донбасу.
Якщо росіяни справді захочуть захопити Луганськ і залишити його у своєму підпорядкуванні, їм за будь-яку ціну, потрібно буде взяти Щастя. Саме тому і ТЕС, і мости заміновано. Їх взято під особливу охорону. Якщо Донбас не буде українським, він помре так само, як зараз вмирає Крим. І якщо мета Путіна – доруйнувати Луганськ, то він його доруйнує. Зрештою, у нього є атомна бомба…А якщо він захоче відновити в ньому нормальне життя, то він цього не зможе ніколи.
Війна змінилася. Тепер це жорстка війна рішучих українських бійців, які не граються, а готові стояти на смерть за свою землю, і кволих незлагоджених новобранців в красивій російській формі без розпізнавальних знаків, які бояться лише того, що їх розстріляють свої ж командири.
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 09 2014 21:45
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ