БІЗНЕС & ФІНАНСИ БЛОГИ

"Самооборона" перекрила контрабанду пального Новинському і Курченку

Контрабанда приносить багатомільярдні збитки державі та фінансує тероризм
Перші результати боротьби "Самооборони" з "контрабасистом" Новінським. Спеціально для ДФС

Як відомо, "Самооборона Майдану" в даний момент проводить широкомасштабну кампанію з ліквідації контрабандних схем трафіку нафтопродукту, організованих олігархами Новінським та Курченком. Після появи інформації про операцію Державна фіскальна служба заявила, що ніякої контрабанди пального в портах Очакова, Кіліі та Скадовська немає.

Хочу проінформувати фіскалів та всю громадськість про перші результати нашої операції. Спільно з МВС затримали чотири контрабандних бензовозів в Очакові та два в Скадовську. По Очакову відкрито кримінальне провадження 120150100000411.

В даний момент в Скадовську в портах працює УБЕП. Відповідні кримінальні провадження також внесені в ЄРДР. 

В порті "Южний" проводяться обшуки в "трансбункері". Біля цього ж порту встановлюється спільний блок-пост Самооборони та МВС. 

Новінський в паніці прилетів до Миколаївської області "рєшать вапрос".

Баржі "Джанкой" та "Джеррі" припинили будь-яке відвантаження пального і стоять на рейді. Якби не було б контрабанди, як це стверджує ДФС - баржі б відвантажували пальне, бензовози б вільно пересувалися, не було б обшуків та слідчих дій. 

Хочу звернути увагу керівництва ДФС на південний напрямок і вже з групою депутатів-самооборонівців на чолі з керівником Самооборони А. Парубієм скерував на нього звернення з вимогою встановити митні пости біля портів, надати реальні повноваження енергетичній митниці і купити собі великі хороші окуляри, щоб наступного разу розгледіти контрабанду, яка приносить багатомільярдні збитки державі та фінансує тероризм.

На даний момент я з народними депутатами, членами МДО "Самооборони Майдану" перебуваємо в робочій поїздці по південних областях України, відвідаємо порти, проведемо зустрічі з силовиками та губернаторами.
Завтра в Одесі о 14:30 в штабі Самооборони Одеси (вул. Канатна, 35) відбудеться наш брифінг на тему боротьби з контрабандою та сепаратизмом.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

30 04 2015 23:30
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ