RSS
БЛОГИ

Російські санкції не залишилися без уваги Туреччини

Як відомо, минулого тижня Росія вирішила ввести санкції щодо Туреччини. У відповідь на таке відношення, Туреччина також вирішила опрацювати питання щодо реакції на дії Російської Федерації, чим і займається на сьогоднішній день.
Як відомо, минулого тижня Росія вирішила ввести санкції щодо Туреччини. У відповідь на таке відношення, Туреччина також вирішила опрацювати питання щодо реакції на дії Російської Федерації, чим і займається на сьогоднішній день. Така інформація була озвучена нинішнім президентом Туреччини Тайпеї Ердоганом. За словами президента Туреччини, через агресивну політику Росії, а також через те, що ВПС Російської Федерації раніше постійно порушувало повітряний простір Туреччини, президент проводить консультації з різними відомствами, а також турецькими збройними силами. Слід зазначити, що одним з найбільш педантичних питань на даний момент є проживання російських громадян на території Туреччини. З даного питання Тайп Ердоган заявив, що всі російські громадяни, які проживають на території Туреччини, мають однакові права, як і турки.
У теж час Тайп Ердоган звернув увагу на те, що росіяни також зобов'язані підкорятися турецькими законами. Другим делікатним питанням, яким Росія спекулює у ЗМІ, є поставка газу РФ. Президент Туреччини не бачить причин побоюватися, якщо Російська Федерація перестане здійснювати поставки природного газу. За його словами, народ Туреччини легко обійдеться без російського газу, тому що тісно співпрацює з безліччю інших країн. Що ж стосується ембарго турецьких фруктів і овочів у Росію, то, за словами Тайп Ердоган, Туреччини вигідніше збільшити обсяг поставок в Європу та Україну, при цьому знизити ціну на продукцію, ніж працювати з нестабільним партнером, тобто Російською Федерацією.
 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

02 12 2015 14:35
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ