ПОЛІТИКА БЛОГИ

Росія розпочинає проект "новая русская весна"

Головна ціль - дестабілізація ситуації в Україні та формування "Новоросії" на всьому Південному Сході України
Сепаратистські соціальні медіа розпочали підготовку до нового етапу кампанії "русская весна". Головний антиукраїнський ресурс групу "Антимайдан" (500 тис) анонсував активну фазу опреації, яка розпочнеться уже через кілька тижнів. Хештег новаявесна оголошено, як ключовий інформаційно-координаційний орієнтир. Він уже шириться соцмережами. Територія на якій діятиме проект - Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв.
Росія розпочинає проект "новая русская весна" print screen

Головна ціль - дестабілізація ситуації в Україні та формування "Новоросії" на всьому Південному Сході України. Ініціатори "новойвесны" зазначають, що діяти відкрито уже не можуть тому задіють нові форми та гасла для проекту. Мова, очевидно, йде і про теракти, і про соціальні бунти.

Все це має на меті стати прикриттям для "зелених чоловічків", роль яких відіграватимуть бойовики ДНР/ЛНР родом зі згаданих областей. Ускладнює, ситуацію масовий вихід на волю сепаратистів та терористів Південного Сходу у наслідок обміну полоненими. Окрім цього, ймовірно, "новаявесна" буде проходити в поєднанні з черговим загостренням на східному фронті.

Перші паростки "новойвесни" - кривавий теракт в Харкові, кампанія "Порто - франко" в Одесі, провокації- псевдопротести в Києві.

Минулого року спецслужби Росії задіяли для "русской весни" свої агентурні мережі та проросійські структури. Соціальні мережі відіграли не останню роль в проекті. Хештег рускаявесна - став повноцінним центром концептуального управління та обміну інформації для сепаратистів. Рік тому СБУ, МВС і патріотична громадськість дали відсіч сепаратистам і зупинили кремлівську спецоперацію у всіх областях, крім Донбасу. Цього року перед нами нові виклики. Якщо будемо пильними та єдиними - переможемо!

P.S. СБУ блокує доступ до терористичних ресурсів. Вконтакте, на жаль, закрити поки не можемо. P.P.S. Структури Самооборони Майдану відновили патрулювання міст Південного Сходу.

Прохання поширити інфу.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 03 2015 10:26
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ