RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

РЕАЛІЇ ЗАВТРАШНЬОЇ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Реалії майдану Євроінтеграції завтра! Чого слід чекати зі сторони політики України, чого слід чекати зі сторони політики Європи....
Реалії сучасної Євроінтеграції та асоціації України, зайшли в стадію невизначеності. На сьогоднішній день, ми бачимо таку картину:
 
 
- Українська опозиція твердо та рішуче відстоює свої позиції!
- Український уряд - ігнорує і не бере до уваги ідеї майдану.
 
Позиція Європейського Союзу у всій цій ситуації однозначна! Європа як і далі бажає підписати Асоціацію з Україною. Але в даний час все не так просто. Зараз уряд України веде гру двійник стандартів. Ми не хочемо втратити відносини з Росією тут також є свої нюанси. А також і до Європи якби хочеться. 
 
У всій цій складній ситуації, ще починаючи від місії Кокса & Кваснєвского, Європа допустила невелику помилку в переговорах. Євросоюз вибрав тактику таку, яку вони застосовували для всіх членів на асоціацію в Європейський Союз. Але Україна. це зовсім інші реалії зовсім інша держава. Україна, це стратегічна країна між двома полюсами:
- Європа
- Євразія - Азія
 
І інтерес Росії до України. ніколи не втрачався і не втратиться. Про це пізніше. Європа почала з того. що досить рішуче трактувала вимоги щодо асоціації. Україна, погодилася на них, але все це було тільки на користь Росії. Помилки Євросоюзу, стали можливістю для перетягування України на сторону Росії та Таможного Союзу. Результат ми бачимо зараз. Сьогодні. багато політиків Європейського Союзу, вже поміняли тактику щодо України. але ситуація досить змінилася. 
 
- Друга сторона це Європа яка пропагує свої цінності. Це досить добре. Але цінності українського суспільства нічим не гірші за Європейські. Я можу з впевненістю сказати що цінності Європи порівняно з Українськими досить вульгарні. Українському суспільству не потрібні: однополі шлюби і інші незвичні витівки європейців. Але коли ми говоримо про соціальні стандарти, рівень життя, є до чого рівнятися.
 
У всьому цьому хочу сказати одне: Європа повинна вибрати інші методики щодо впливу на українське суспільство. І від цього буде залежати наше майбутнє. 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 12 2013 09:27
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ