RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

РАЗОМ І ДО КІНЦЯ

Чи є в них план? Що вони будуть робити, якщо він сам не піде? Хто розробляє тактику боротьби? Саме такі та інші запитання можна почути від різних аналітиків. Очевидно, що опозиційні політики постійно ставлять і собі подібні запитання. Але у людей, які реально живуть і обороняють Майдан, таких запитань не виникає.

Зрештою, будь-які переговори чи «круглі» столи сприймають як спробу Януковича відтягнути час відставки. А намагання деяких політиків заговорити основну вимогу Майдану – імпічмент президента – сприймається однозначно як боягузтво і зрада.

Коли ти стоїш на барикаді усю ніч – сніг, холод, мандраж, а поряд люди, яких не знаєш і, мабуть, уже ніколи не побачиш, а єднає вас лише гасло «Разом і до кінця», – чомусь виникає відчуття сили, яку зламати чи навіть нагнути нереально. Саме ця сила і дух Майдану не дає можливості опозиційним політикам піти на сепаратні переговори з владою і викликає несамовитий страх у лавах силових структур.    

«Вас зрадять, вас мало, вам холодно, ви гарматне м'ясо» і таке інше можна почути від провокаторів, яких навколо Майдану досить багато. Подібні слова викликають лише сміх і жалість до людей, яких за гроші наймають тимчасові керівники нашої держави.

Мене часто запитують, чому я не користуюся на Майдані посвідченням журналіста, яке надає якісь містичні переваги в майданівському побуті. Для мене відповідь однозначна: я тут як громадянин, який має жорстку позицію, тому морально не можу висвітлювати позицію обох сторін протистояння.

Як би не склалася доля Майдану, але оточення Януковича і він сам вже до кінця будуть жити в страху, що доведеться відповідати за знущання над народом.

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

13 12 2013 17:24
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ