RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Путін, Ложкін, Клімкін… - і це "жити по-новому" за Порошенком!?

Ще дідусь Л. Кучма повчав, що Україна – не Росія. Але його висуванець В. Янукович не засвоїв цю прописну істину і став заручником власної проросійської політики. На щастя в Україні ще панує козацький дух. І Майдан цьому найкраще підтвердження.

Проте, новий Президент України Петро Порошенко, схоже, не виніс жодних уроків з недавнього минулого і сам стає на московські граблі. Перші кадрові призначення П.Порошенка розчарували багатьох українських патріотів. Ну не можна так зневажати корінну українську націю, яка так щиро піднялась на боротьбу за власну гідність і, по-суті, вручила Порошенку гетьманську булаву, аби на ключові посади в державі призначати виключно етнічних росіян – Б.Ложкіна, П.Клімкіна, В.Гундарєву. Схоже, пан Порошенко сплутав палац на Банковій з хоромами московського Кремля. Як можна у час російсько-української війни владу віддавати у руки потенційних симпатиків Москви? А потім дивуємось чому не йде АТО, чому так плодяться сепаратисти, чому  українці  знову відіграють роль гарматного м’яса?

Зверніть увагу, що згадані росіяни замінили українців, які опинились на посадах відразу після Майдану. Можна дискутувати щодо кандидатури С.Пашинського, як голови Адміністрації Президента і ефективності його роботи, але голова Нацбанку С.Кубів і, зокрема, міністр закордонних справ А.Дещиця чимало зробили для стабілізації ситуації на своїх напрямках. І їхня безпідставна заміна є швидше ляпасом Майдану, аніж покращенням роботи.

Бо що таке війна? Яку мету переслідує противник? Зайшовши на чужу територію, поставити на керівні посади своїх людей, отримавши доступ до ресурсів і нав’язавши окупованому народу свою мову і традиції. Виглядає так, що Путін може припиняти військові дії проти України, бо мети досягнуто. Сам новообраний президент України П.Порошенко на інавгурації заговорив російською мовою  і обіцяв  запровадити її як офіційну на Донбасі. А тепер ці кадрові призначення. І не треба бути великим аналітиком аби спрогнозувати наслідки діяльності новопризначених осіб. Борис Ложкін на попередній роботі успішно здійснював русифікацію українців, розповсюджуючи масово в Україні російськомовні друковані видання. А вже на посаді правої руки Президента України робитиме це із ще більшим розмахом. А Павло Клімкін, якого Надзвичайним і Повноважним послом в Німеччині зробив сам В.Янукович, взагалі виявляється є уродженцем Російської Федерації.

Ростислав Новоженець

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • sirkovovk20 червня 2014 20:13
    Ожиданий не оправдал! Уже! Відповісти
20 06 2014 14:52
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ