RSS
БІЗНЕС & ФІНАНСИ БЛОГИ

Проектом реконструкції парку біля озера «Кирилівське» передбачається влаштування…МАФів

Про це йдеться у відповіді Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на моє звернення.

Слово МАФ і облаштування парку, як на мене, не поєднані. По-моєму, «Київзеленбуд» вирішив підставити мера. Адже, якщо почитати отриману мною відповідь, то оболонці можуть подумати, що краще взагалі ніякої реконструкції не проводити, ніж перетворити озеро у новий торговий центр, яких і так достатньо на Оболоні.

Саме тому я звернувся до «Київзеленбуду» з проханням надати інформацію про те, скільки МАФів і якого цільового призначення заплановано встановити навколо озера Кирилівське. І чи передбачене це цільове призначення взагалі.

Крім МАФів влада все ж таки вирішила прокласти доріжки до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії, алей, сходів тощо. Також планується побудувати будинок садівника з громадською вбиральнею, встановити поливо-зрошувальну систему тощо.

Як пояснили у КМДА, на даний час проектування призупинено через відсутність коштів.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 10 2014 13:24
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ