ПОЛІТИКА БЛОГИ

Продукти, які Україна імпортує в Крим, ідуть терористам, які убивають наших солдат на Донбасі

Цікава арифметика
Так ось друзі, отримали ми кілька офіційних листів від різних міністерств і відомств - відповіді на наші запити про постачання Криму (щоб ніхто навіть не сумнівався - ми копаємо і доведемо справу до блокади).
Продукти, які Україна імпортує в Крим, ідуть терористам, які убивають наших солдат на Донбасі Фото: ria.ru

Така "картина маслом". За період дії Закону про вільну економічну зону в Криму на півострів завезено 1 300 000 тон продовольства. Ми порахували, що в разі, коли кожен кримчанин з'їдає в день 1 кг їжі за цей період в Криму з'їли щось близько 250 000 тон продовольства.

Забуваємо, що якесь власне виробництво є і в Криму: отримуємо питання - куди поділась різниця 1 050 000 тон продовольства завезені в Крим з материкової України?

Наші варіанти відповіді: частина, з врахуванням того, що Крим є вільною економічною зоною і за російським законодавством в обхід оподаткування (і українського, і російського) потрапляє на материкову Росію. Ще частина (невелика) використовується для годування російської армії в Криму (це такі люди, з ядерною зброєю, які мають убити усіх нас десь незабаром). І ще частина (велика) або через материкову Росію, або іншими шляхами потрапляє на Донбас терористам (це такі нелюди, які щодня вбивають українців, хоча насправді їм байдуже кого вбивати).

Ось така математика з політикою.

Це наслідок лобістського закону Терьохіна, Ляпіної та Немилостивого. Можна без надмірної гіберболізації прийти до висновку, що в тому, що наших солдат на Сході вбивають вгодовані сепаратисти є велика провина цих трьох "діячів".

Ну, і інших діячів, які ці продукти возять з України.
Аналогічна картина і з непродовольчими товарами.
Аналогічна картина з поставками товарів з Криму в Україну.
Будемо терпіти далі і годувати окупантів та вбивць?

Завтра група громадських організацій, що займаються питаннями Криму, зустрічається з міжфракційною депутатською групою "Крим" обговорювати програму співпраці.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

25 12 2014 21:58
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ